Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sekso viliotinis užsakytas Luokėje

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sekso ištroškusiems vyrams savo pavaldinę pakišusi kultūros namų direktorė tikina tai dariusi dėl mokslinių tyrimų, rašo dienraštis „Lietuvos žinios“. „Jauna, puikios figūros ir matmenų, išsilavinusi, komunikabili ir vyrus iš pusės žodžio gerai suprantanti blondinė ieško vaikino. Paskambink, jei manai, kad esi GERAS. Pažinties tikslas – seksas.“

Kaip rašo dienraštis „Lietuvos žinios“, Kauno technologijos universitete viešąjį administravimą studijuojanti Lina Kasparavičienė tikina, esą šis skelbimas, įdėtas į interneto puslapį www.sex.skelbimai.lt, turėjęs padėti kaupti medžiagą magistro darbui, kuriame ji analizavo Lietuvos kultūros politiką ir jos įgyvendinimo problemas. Tačiau greta pikantiško teksto L.Kasparavičienė kažin kodėl įrašė ne savo, o žilo plauko sulaukusios pavaldinės telefono numerį.

Sekso trokštančių vyrų skambučių netikėtai užklupta moteris pasiekė, kad kultūros politikos esmę per sekso portalus analizuojančiai magistrantūros studentei būtų iškelta baudžiamoji byla.

Bandymai aiškintis Lietuvos kultūros politikos ir jos įgyvendinimo problemas, pasitelkus sekso gurmanų interneto svetainę, vyko Telšių rajono Luokės bažnytkaimyje.

„Tai buvo naktį prieš kelionę į kito rajono bažnyčią giedoti žemaitiškų kantičkų. Kaupiausi religinėms giesmėms, norėjau ilsėtis. Tačiau tuomet prapliupo nepadorių žinučių srautas. Sekso pasiūlymai nesiliovė visą naktį“, – guodėsi 63-ejų Stefanija (vardas moters prašymu pakeistas).

Anot moters, iš pradžių tos žinutės trikdė, paskui lyg ir ėmė kelti juoką, tačiau ilgainiui supykdė. Dar vėliau moteris puolė į tikrą neviltį.

„Dvidešimt metų esu našlė. Pamaniau, o jei, neduok Dieve, sekso mėgėjų interneto svetainėje koks nors pažįstamas aptiktų mano telefono numerį! Tikrai imtų manyti, kad moteriškei užėjo šėlas. Svarsčiau, kas būtų, jei pagal telefono numerį mane identifikuotų mano suaugusių vaikų draugai...“ – prisiminė patirtą siaubą Stefanija.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min