Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šalyje organizuojama prevencinė priemonė „Turgus“

Turgus
„15 minučių“/Eriko Ovčarenko nuotr. / Turgus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Birželio 10 – liepos 10 dienomis visoje šalyje bus organizuojama prevencinė priemonė „Turgus“. Šia prevencine priemone bus siekiama suaktyvinti policijos įstaigų veiklą šalies turgavietėse, prekyvietėse ir jų prieigose.

Policijos įstaigos kaups, sistemins ir analizuos informaciją, susijusią su alkoholio ir jo produktų, tabako ir jo gaminių, plataus vartojimo prekių apyvarta, intelektinės nuosavybės apsauga, fizinių bei juridinių asmenų neteisėta ūkine, komercine veikla, neteisėta vaistų apyvarta ir nusikalstamu būdu įgytų daiktų realizavimu ir kitais teisės pažeidimais, daromais prižiūrimoje teritorijoje esančiose turgavietėse, prekyvietėse bei jų prieigose, teigiama policijos pranešime.

Kartu su turgaviečių administracija ir pasitelkiant Valstybinės mokesčių inspekcijos prie Finansų ministerijos teritorinius padalinius, kitas valstybines institucijas bei visuomenės aktyvą (policijos rėmėjus) bus organizuojamos kryptingos prevencinės priemonės ir reidai turgavietėse, prekyvietėse bei jų prieigose.

Regioninėse žiniasklaidos priemonėse bus skelbiami pasitikėjimo telefonai, kuriais asmenys galės pranešti apie neteisėtai vykdomą veiklą. Taip pat bus skelbiama informacija gyventojams apie atsakomybę už neteisėtai vykdomą komercinę, ūkinę, finansinę ar profesinę veiklą bei atsakomybę už nusikalstamu būdu gauto turto įgijimą ir realizavimą.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min