Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Saulės broliai“ – giminių ir draugų projektas

Projekto „Saulės broliai“ varikliai – du Petreikiai: Saulius ir Donatas. Kartu su jais groja ir draugai – žinomi iš kitų projektų muzikantai.
Indrės Urbanavičiūtės nuotr. / Projekto „Saulės broliai“ varikliai – du Petreikiai: Saulius ir Donatas. Kartu su jais groja ir draugai – žinomi iš kitų projektų muzikantai.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį kauniečius į vieną pirmųjų savo koncertų pakvies projektas „Saulės broliai“. Neseniai gimusios grupės nariai – broliai Saulius ir Donatas Petreikiai bei jų draugai Tadas Dešukas, Audrius Pazniokas, Domantas Razauskas bei Gediminas Mačiulskis.

Didžioji dalis „Saulės brolių“ kūrybos – D.Petreikio kūriniai. Žodžius ir muzikinį pavidalą kuriantis muzikantas drąsiai gali būti vadinamas jaunu ir talentingu, mat jam šiuo metu vos 16 metų.

„Tai – jaunuolis, kuris nieko nežada į ateitį. Jis viską daro čia ir dabar“, – paskutiniame savo koncerte Kaune apie kolegą D.Petreikį kalbėjo bardas D.Razauskas.

Saksofonu ir gitara grojantį Donatą jis „atrado“ per jo brolį – pučiamųjų instrumentų virtuozą Saulių Petreikį, dar žinomą kaip Dėdė Semas. Ne vienerius metus kartu su D.Razausku ir kitais muzikantais grojęs S.Petreikis pastaruosius metus vis daugiau laiko leidžia su jo pėdomis pasekusiu ir ne mažiau talento parodžiusiu jaunesniu broliu.

Projekte „Saulės broliai“ prie S. ir D.Petreikių prisijungė smuikininkas, bosinės bei akustinės gitaros meistras Tadas Dešukas, akordionistas Audrius Pazniokas bei perkusija grojantis Gediminas Mačiulskis.

Kolektyvo grojama muzika laužo vieno žanro rėmus: joje maišosi dainuojamoji poezija, folk, hindi, world music skambesys. Be to, kiekvienas pasirodymas – mažas eksperimentas, kuriam scenos profesionalai ir jiems diriguojantis talentingas naujokas ruošiasi itin atsakingai.

Kas: grupės „Saulės broliai“ koncertas

Kur: Ryšių istorijos muziejus

Kada: lapkričio 12 d., penktadienį, 19 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min