Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Savivaldybė skelbia naują konkursą dėl Balsių mokyklos statybos

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus miesto taryba nutraukė Balsių mokyklos statybos ir ūkio priežiūros koncesijos konkursą ir vietoje jo skelbs naują.

Koncesijos konkurso sąlygose buvo numatyta, kad konkurso laimėtojas privalės įrengti vietinio vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklus. Tačiau paaiškėjo, kad šie darbai bus atlikti iki 2010 m. iš Sanglaudos fondo lėšų. Dėl to keičiasi konkurso sąlygos, ir tai yra esminė priežastis, dėl kurios ir reikėjo nutraukti koncesijos konkursą. Atsisakydama vieno ir skelbdama kitą konkursą, Savivaldybė galėtų sutaupyti lėšų, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

Kita esminė konkurso nutraukimo priežastis – pagal SĮ „Vilniaus planas“ atliktus paskaičiavimus, esant dabartinėms rangos darbų sąlygoms, Balsių mokyklos statybos kaina, kurią pasiūlė bendrovė „Vėtrūna“, galėtų sumažėti apie 14 mln. litų. Skelbdama naują konkursą, Savivaldybė tikisi, kad nauja konkursinė statybos darbų kaina bus ženkliai mažesnė.

Atsižvelgdama į Balsių bendruomenės pageidavimą kuo greičiau turėti mokyklą, miesto taryba įgaliojo Savivaldybės administraciją kuo skubiau skelbti naują Balsių mokyklos statybos darbų viešąjį pirkimą. Tarybos nariai priėmė politinę rezoliuciją, kaip garantą, kad 2010 m. rugsėjui Balsių mokykla būtų pastatyta. Parengtos naujos konkurso sąlygos ir naujas statybos darbų rangos konkursas bus paskelbtas artimiausiu metu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min