Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Scenoje – dvi grupės „Skylė“ sielos

Foto naujienai: Visiems dvyniams Aistės Smilgevičiūtės ir grupės „Skylė“ daina - „Dvyniai“
zmones24.lt / Kaune koncertuos A.Smilgevičiūtė ir jos vyras R.Radzevičius.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Beveik vidurvasarį – liepos 14-ąją – kauniečiai kviečiami į pasimatymą. Susitikimą su klausytojais Povilo Stulgos tautinės muzikos instrumentų muziejaus kiemelyje rengia grupės „Skylė“ branduolys – Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius.

Jaukioje aplinkoje savo gerbėjams jie pristatys akustinę programą. Atvykti į Kauną šiuo metu naujo albumo įrašinėjimo darbų pagrobtiems muzikantus pakvietė festivalio „Palėpės muzika. Balta“ rengėjai.

„Šie muzikantai gali būti vadinami kito, mūsų organizuoto festivalio „Dainuojamoji palėpė“, krikštatėviais. Jie koncertavo pirmajame koncerte Kauno mažajame teatre. Tuomet ir užsimezgė draugystė. Simboliška, kad šįkart jie užbaigs naująjį festivalį – su „Skylės“ koncertu festivalis „Palėpės muzika. Balta“ atsisveikins su gerbėjais iki kitų metų“, – sakė festivalio „Palėpės muzika. Balta“ rengėja Paulina Nešukaitytė.

Koncerte P.Stulgos tautinės muzikos instrumentų muziejaus kiemelyje skambės ne tik naujos, bet ir senos dainos. Gerbėjai žino – „Skylės“ dainų tekstai nėra tušti. Jie filosofine išmintimi kalba apie senovės dievus, tolimas upes, jūrų gelmes ir meilę. Nepermaldaujamos gamtos jėgos sustingsta, jas palietus „Skylės“ tekstų autorių Roko ir Aistės plunksnai.

Koncerto Povilo Stulgos tautinės muzikos instrumentų muziejaus kiemelyje pradžia – trečiadienį, 19 val.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min