„Eurovizijos“ favorite laikoma švedė Loreen užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę
Specialiai Žmonės.lt iš Baku... {KOMENTARAI:221623} ZMONES.LT
TAIP PAT SKAITYKITE: Azerbaidžane Eurovizijos festivalio išvakarėse suimta 30 žmonių
Penktadienis
2012.05.25
Seimo narys Jonas Jagminas pareiškia, kad vakar, gruodžio 22 d., TV3 laidoje „Paparaciai“ buvo paskleista tikrovės neatitinkanti ir žeminanti Seimo nario Jono Jagmino garbę ir orumą informacija.
Pasak J.Jagmino, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Jonas Stanevičius, komentuodamas Seimo nario J.Jagmino išvyką į Kelmę, gerokai perlenkė lazdą, kaltindamas nebūtais dalykais, teigiama išplatintame pranešime spaudai.
Seimo narys J.Jagminas atsakingai pareiškia, kad į Kelmę vyko susitikti su rinkėjais, tarp jų – su ūkininkais, žemės ūkio specialistais bei Kelmės rajono savivaldybės vadovais, Žemės ūkio skyriaus atstovais. Teisę Seimo nariui susitikti rinkėjais numato Lietuvos konstitucija ir Seimo statutas. Seimo nario J.Jagmino kelionė į Kelmę buvo suderinta su Kaimo reikalų komiteto pirmininku Edmundu Pupiniu, kuris neprieštaravo, jog Seimo narys vyktų pasinaudodamas komitetui skirto transporto paslaugų limitu.
Seimo nariui J.Jagminui nesuvokiamas Seimo nario Jono Stanevičiaus, buvusio „gelbėtojo“ elgesys, siekiant diskredituoti kolegą komiteto narį, perduodant šią tikrai kasdienę situaciją žiniasklaidai, vietiniam Kelmės laikraščiui, bandant iš musės išpūsti dramblį. „Seimo nario pareiga – susitikti su rinkėjais, Seimo nariai tai darė, daro ir darys, o Seimo Kaimo reikalų komitetas nėra „gelbėtojų“ filialas, tad nelabai suvokiu, ką kolega stengėsi išgelbėti“, – sako J.Jagminas.
Seimo narį J.Jagminą įžeidė J.Stanevičiaus TV3 laidoje „Paparacai“ nuskambėję nepelnyti kaltinimai ir neetiški komentarai dėl amžiaus ir pan., todėl jis svarsto galimybę kreiptis į Seimo Etikos ir procedūrų komisiją, prašydamas ištirti, ar J.Stanevičius nepažeidė Seimo nario etikos.
Seimo narys J.Jagminas taip pat reikalauja viešo atsiprašymo iš TV3 laidos „Paparacai“ rengėjų. Nesulaukęs viešo atsiprašymo Seimo narys J.Jagminas neatmeta galimybės kreiptis į teismą dėl informacijos, žeminančios jo garbę ir orumą, paneigimo.
tikras padorumo issikunijimas tas nemelagis jakminas :D
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 17.01) 222SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
TAIP PAT SKAITYKITE: Nužudytos Violetos Naruševičienės dukra Vokietijoje yra gyva ir sveika 71
haha dar vienas burbulas :)) kokie visi dorus pasidare. Pries kaledas atsiprasykim vienas kitu :D tragdeija geriau gelbekit lietuva