Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių lošimo namai „Limonas“ pasigedo pinigų, o akcininkas A.Šedžius tai vadina gandais

Andrius Šedžius
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Andrius Šedžius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šiaulių apygardos prokuratūra iš azartiniais lošimais užsiimančios bendrovės „Limonas“ gavo pareiškimą, jog buvo pasisavinti bendrovei priklausantys pinigai – iki dešimties tūkstančių litų. Vienas šių lošimo namų akcininkų žinomas Šiaulių verslininkas ir Lietuvos liaudies partijos pirmininkas Andrius Šedžius tai vadina gandais ir prasimanymais.

Šiaulių apygardos prokuratūros prokuroras Ričardas Bendikas patvirtino, kad buvo pateiktas pareiškimas iš bendrovės „Limonas“, jog buvo pasisavinti pinigai.

Tai galėjo padaryti tik tas, kas turi priėjimą prie pinigų – buhalteriai, savininkai – tačiau jokie kaltinimai kol kas niekam nėra pateikti. Įtariamųjų dar nėra.

Šešėlis dėl dingusių pinigų krenta ir ant A.Šedžiaus, kuris pavasarį ketina tapti Šiaulių meru.

Prokuroras teigia, kad pareiškime yra nurodyta suma – iki dešimties tūkstančių. Faktą dar reikia patikrinti. Dabar tikrinama buhalterija. „Kol nėra patikrinimo duomenų, nieko daugiau pasakyti negalima“, – teigė R.Bendikas.

Bendrovė „Limonas“ priklauso trims asmenims. Vienas jų – buvęs socialdemokratas Šiaulių verslininkas ir Lietuvos liaudies partijos pirmininkas Andrius Šedžius. Kiti du akcininkai – Rusijos piliečiai. Lošimo namai rudens pradžioje atvėrė duris ir veikė vos mėnesį. 

Šešėlis dėl dingusių pinigų krenta ir ant A.Šedžiaus, kuris pavasarį ketina tapti Šiaulių meru.

A.Šedžius prisipažino turintis tik vieną procentą šios bendrovės akcijų. Verslininkas  ir politikas aiškino, kad visa ši situacija yra gandai.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min