Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaitytojo informacija: „Norfos“ akcija nugalėjo laiką (atnaujinta 13.50 val.)

„Norfos“ akcijos prailgina produktų galiojimo laiką.
15min.lt skaitytojo Marko nuotr. / „Norfos“ akcijos prailgina produktų galiojimo laiką.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skaitytojas Markas iš Vilniaus atsiuntė nuotraukas, kuriose užfiksuotos keistos manipuliacijos su maisto produktų galiojimo datomis sostinės prekybos centruose.

„Šeštadienį parduotuvėje „Norfa“, esančioje Justiniškių gatvėje, apsidžiaugiau radęs pigesnio sūrio. Akcija! Kadangi skubėjau, čiupau vieną gabalėlį ilgai negalvojęs. Kai parsinešiau namo, pastebėjau, kad po pakuotės etikete, skelbiančia mažą kainą, yra dar viena etiketė. Esu smalsus žmogus – panorau išsiaiškinti, kiek sūris kainavo prieš akciją, tai yra kiek aš sutaupiau, tad naująją etiketę atsargiai atlupau“, – portalui 15min.lt rašo vilnietis Markas.

„Etiketė pasidavė nenoriai – ant naujosios etiketės prilipo oranžiniai senosios dažai, tačiau užrašai ant senosios etiketės liko puikiausiai įskaitomi. Sutaupiau daugiau nei tris litus. Džiugu! Tačiau pakako mesti žvilgsnį į senąją produkto galiojimo datą, palyginti ją su data ant viršutinės etiketės, ir džiugesį pakeitė pasipiktinimas. Pasirodo, pakanka paskelbti akciją ir dėl to produkto galiojimo laikas prailgėja net dviem parom – nuo kovo 22 iki kovo 24 dienos. Tikri stebuklai dedasi toje „Norfoje“, – piktinasi Markas.

15min.lt skaitytojo Marko nuotr./Vytinta jautiena „Maximoje“ tinka vartoti „iki skylės“.
Vytinta jautiena „Maximoje“ tinka vartoti „iki skylės“.

„Žinoma, jeigu tikėti senąja etikete, sūris vis dar vartotinas, tačiau tokie pardavėjų „pokštai“ nuteikia labai nemaloniai. O kas gali garantuoti, kad etiketės neperklijuojamos ir ant tų produktų, kurių galiojimo laikas jau pasibaigęs? Jeigu prieš tai senoji etiketė visai nuplėšiama, niekas nė neįtars klastos, nebent produktas būtų akivaizdžiai pašvinkęs. Šį kartą pardavėjai tikriausiai apsižioplino ir paliko savo nešvarių darbelių įkalčius. Įtariu, kad koks nors atsakingas „Norfos“ darbuotojas paaiškintų, kad čia paprasčiausia žmogiška klaida, o kalta kažkokia viena eilinė darbuotoja, neteisingai atspausdinusi naujas etiketes, tačiau aš tuo nesu linkęs tikėti“, – rašo skaitytojas.

Justiniškių gatvėje esančios „Norfos“ direktorė Marytė Verseckaitė 15min.lt teigė apie etikečių skirtumus nieko nežinanti. „Nieko panašaus negali būti. Netikiu, kad etiketėse skirtųsi galiojimo laikas, taip negali būti“, – sakė M.Verseckaitė.

Papasakojus, jog skaitytojas yra atsiuntęs ir prekės nuotraukų, kuriose matosi galiojimo laiko skirtumas ant etikečių, M.Verseckaitė toliau gynėsi, jog tai neįmanoma. „Aš tikrai nieko apie tai nežinau“, – tikino direktorė.

Skaitytojas Markas taip pat atsiuntė nuotrauką, kiek anksčiau darytą parduotuvėje „Maxima“, esančioje tose pačiose Justiniškėse. „Ir čia mėgstama „papokštauti“ su senstelėjusių produktų galiojimo datomis. Ant originalių galiojimo datų, o ne greta jų klijuojami nauji lipdukai, skelbiantys iki kada produktus galima vartoti. Tenka ignoruoti tokius produktus – negi lupinėsi visus lipdukus parduotuvėje ir ieškosi tiesos? Su nuotraukoje užfiksuota vytinta jautiena pasielgta išvis keistai – galiojimo datą bandyta nukrapštyti pratrinant skylę etiketėje. Taip tąkart buvo pasielgta net su keliomis jautienos pakuotėmis, gulėjusiomis nukainuotų prekių skyrelyje. Visos jos buvo tinkamos vartoti „iki skylės“, – ironizavo 15min.lt skaitytojas Markas.

Tapote neįprasto įvykio liudininkais? Pastebėjote ką nors įdomaus? Pasidalykite savo įspūdžiais, nuotraukomis ar vaizdo medžiaga su kitais 15min.lt skaitytojais, viską siųsdami adresu 15min@15min.lt.

Beje, redakcija laukia ne tik Vilniaus, Kauno ar Klaipėdos gyventojų informacijos. Gyvenate mažame miestelyje? Pastebėjote ką nors įdomaus? Savo pastebėjimus irgi siųskite mums ir apie įvykį sužinos visa Lietuva.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min