Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Andrius Kubilius: socialdemokratai energetikoje elgiasi kaip maži vaikai

Andrius Kubilius
BFL nuotr. / Andrius Kubilius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Seimo opozicijos lyderis, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos Seime seniūnas Andrius Kubilius, reaguodamas į socialdemokratų frakcijos Seime kreipimąsi į Valstybės kontrolę dėl bendrovės „Gamtinių dujų terminalas“ likvidavimo prieš penkerius metus, teigia, kad socialdemokratų vaikiškas noras perrašyti istoriją yra tik tuščia propaganda.

„Socialdemokratai energetikoje elgiasi kaip maži vaikai. Net neabejoju, kad siekis perrašyti Lietuvos energetinės nepriklausomybės istoriją socialdemokratams tikrai neišdegs, nes tam nėra nei pagrindo, nei galimybių. Šis kreipimasis dėl bendrovės „Gamtinių dujų terminalas“ likvidavimo yra niekuo nepagrįstas, nes socialdemokratai, neva, remiasi paskutiniu teismo nuosprendžiu dėl dviejų konkrečių Ūkio ministerijos pareigūnų, kurie buvo įtarti protegavus UAB „Achemos“ interesus. Tačiau teismas dėl paties socialdemokratų pradėto projekto, siekiant neskaidriomis sąlygomis kartu su „Achema“ statyti gamtinių dujų terminalą, nepasisakė. Taigi, čia yra paprasčiausias vaikiškas noras kažkam kažką įrodyti, eilinė tuščia propaganda“, – komentuoja A. Kubilius.

Seimo opozicijos lyderis teigia, kad jeigu pradėtume gilintis į visų paskutiniųjų penkerių metų socialdemokratų laikyseną energetinės nepriklausomybės projektų atžvilgiu, tai būtent tuos pačius socialdemokratus turėtume įvardinti kaip esminį stabdį Lietuvai siekiant energetinės nepriklausomybės. Būtent socialdemokratų ankstesnio valdymo metu buvo pradėta daug neskaidrių energetikos projektų, kuriuos XV-ajai Vyriausybei teko likviduoti (vien ko vertas LEO LT projektas), socialdemokratai būdami opozicijoje labiausiai priešinosi trečiojo energetikos paketo įgyvendinimui dujų sektoriuje. Be to, ant socialdemokratų, pirmiausiai Algirdo Butkevičiaus ir Birutės Vėsaitės, pečių krenta ir atsakomybė dėl neįgyvendinto Visagino AE projekto.

„Skirtingai nei socialdemokratai, mes esame konstruktyvi ir valstybės interesus matanti opozicija. Todėl net ir esant tokiam vaikiškam socialdemokratų elgesiui, mes paremsime jų tęsiamus ir gerus energetikos projektus“, – sako TS-LKD frakcijos Seime seniūnas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min