Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialdemokratai ruošiasi rinkimams, iki jų Andriaus Kubiliaus Vyriausybės nevers

Algirdas Butkevičius
LSDP nuotr. / Algirdas Butkevičius
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP) pripažįsta: ji jau ruošiasi 2012 metų Seimo rinkimams, o per likusius dešimtį mėnesių iki jų Vyriausybės versti nežada. Tokias mintis išreiškė Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Algirdas Butkevičius. Anot jo, būsimi dešimt mėnesių didžiausiai opozicinei partijai bus įtempti, nes per juos teks įnirtingai tęsti Vyriausybės kritiką ir ruoštis rinkimams.

Skaitydamas pranešimą „Dėl LSDP strategijos ir taktikos rengiantis 2012 metų LR Seimo rinkimams“ šeštadienį socialdemokratų lyderis smarkiai sukritikavo premjero Andriaus Kubiliaus vadovaujamą Vyriausybę, tačiau nuoširdžiai pripažino: socialdemokratai apie valdžios perėmimą iki rinkimų nė nemano.

„Mūsų laukia labai įtemptas ir svarbus metas, kai būtinas visų partijos narių susiklausymas, kryptingas nuoseklus darbas. (...) Turime aiškiai pasakyti, kad einame į rinkimus laimėti, nes siekiame pakeisti susiklosčiusią situaciją. (...) Mūsų partija yra politinė jėga, kuri yra visiškai pasiruošusi prisiimti atsakomybę už šalį ir puikiai žino tos atsakomybės kainą“, – sakė  A.Butkevičius.

Pasak jo, dabartinė valdančioji koalicija padarė didžiulę klaidą neatsižvelgdama į žmonių nuomonę,  neplanuodama strategiškai bei sukurdama arogantiškos ir ignoruojančios valdžios įvaizdį.

Todėl socialdemokratų pagrindinė nuostata būsimuose rinkimuose – betarpiškas bendravimas su piliečiais, stengiantis įrodyti, kad „ne visos partijos ir ne visi politikai vienodi“.

„Kiekvienam kandidatui yra iškeltas uždavinys pareiti į antrą turą“, – teigė LSDP pirmininkas.
Kalbėdamas partijos tarybos posėdyje, A.Butkevičius šeštadienį sakė, kad, jo nuomone, socialdemokratai turi geras startines pozicijas: yra gerai matomi spaudoje, aktyvūs internete.

Pastarosiose visuomenės nuomonės apklausose socialdemokratai pirmauja – jei vyktų Seimo rinkimai, jiems savo balsą žada apie 14 proc. balsuoti eisiančių rinkėjų.

LSDP nurodo turinti per 18  tūkst. narių ir turi antrą pagal dydį – 24 narių – frakciją Seime.
Per praėjusius Seimo rinkimus socialdemokratai gavo 11,72 proc. ir su šiuo rezultatu daugiamandatėje apygardoje buvo ketvirti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min