Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Socialinių reikalų ir darbo komitetas pritarė E.Žiobienės skyrimui Vaiko teisių apsaugos kontroliere

Edita Žiobienė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Edita Žiobienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Socialinių reikalų ir darbo komitetas posėdyje pritarė seimo pirmininkės Irenos Degutienės teikimui skirti Editą Žiobienę Vaiko teisių apsaugos kontroliere.

Posėdžio metu komiteto nariai diskutavo ir keitėsi nuomonėmis su kandidate E.Žiobiene įvairiais vaiko teisių apsaugos aspektais.

Aptartos vaiko padėties Lietuvoje aktualijos, svarstytos įstatyminės bazės, reglamentuojančios vaiko teisių apsaugą, tobulinimo galimybes; paliesti savivaldybių vaiko teisių apsaugos tarnybų veikos ir pavaldumo klausimai.

Taip pat kalbėta apie visuomenės informavimo priemonių vaidmenį vaiko teisių apsaugos srityje, vaikų teisių ir pareigų balanso užtikrinimą, vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigos veiklos ypatumus, bendradarbiavimo su Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Seimo komitetais bei kitomis institucijomis būtinybę, neformalaus ir geranoriško dialogo svarbą.

Penktadienį apie savo pritarimą E.Žiobienės kandidatūrai į Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus pareigas pranešė ir Žmogaus teisių komitetas. E.Žiobienės kandidatūrai pritarti nuspręsta bendru sutarimu.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min