Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT sulaikė Valstybės kontrolės auditorių, atliko kratas jo kabinete

STT pastatas
„Scanpix“ nuotr. / STT pastatas
Šaltinis: BNS, 15min.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ketvirtadienį sulaikė Valstybės kontrolės 4-osios valdybos vyresnįjį valstybinį auditorių Rišardą Zelenovą, jo darbo kabinete atliktos kratos.

„Galiu patvirtinti, kad minimas asmuo yra sulaikytas, tačiau atliekamas tyrimas visai nesusijęs su jo dabartine profesine veikla, tai nesusiję su darbu Valstybės kontrolėje“, – BNS sakė STT atstovas spaudai Ruslanas Golubovas.

Ketvirtadienio vakarą Generalinė prokuratūra išplatino pranešimą, kuriame teigiama, kad, atliekant STT Vilniaus valdybos pareigūnų pradėtą ikiteisminį tyrimą buvo sulaikyti keli asmenys, tarp kurių – ir valstybės tarnautojas R.Zelenovas, dirbantis Lietuvos Respublikos valstybės kontrolėje.

„Tyrėjai taip pat atliko kratas šių asmenų darbo vietose bei namuose ir kitus būtinus procesinius veiksmus. Atsižvelgdami į šio ikiteisminio tyrimo interesus, STT pareigūnai bei tyrimui vadovaujantis Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras šiuo metu neturi galimybės pateikti daugiau ir detalesnės informacijos apie jų šiame tyrime siekiamas išaiškinti galimai padarytas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas“, – teigiama pranešime.

Prokurorai pabrėžia, kad tyrimas nėra susijęs nei su R.Zelenovo darbine veikla, nei Valstybės kontrolės funkcijomis bendrai.  

Komentarai

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min