Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Subliūško dar vienas požeminės automobilių aikštelės Vienybės aikštėje konkursas

Vienybės aikštė
E.Ovčarenko nuotr. / Vienybės aikštė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Komisija požeminės automobilių stovėjimo aikštelės Vienybės aikštėje projektavimo, statybos, techninės priežiūros ir eksploatavimo koncesijos procedūroms atlikti nusprendė, kad konkurso dalyvis subjektų grupė AB „Kauno tiltai“, UAB „Invalda Construction management“ ir UAB „COWI Lietuva“ pateikė siūlymą, neatitinkantį konkurso sąlygose keliamų reikalavimų.

Pasiūlymas, kuriame nurodytas sąlyginis koncesijos mokestis, buvo susietas su pagal konkurso sąlygas nenumatytais ir šiuo metu neegzistuojančiais išoriniais kriterijais, todėl jis nevertinamas ir atmetamas, o konkursas laikomas neįvykusiu.

Komisija rugpjūčio pirmomis dienomis atplėšė voką su pasiūlymu suprojektuoti, pastatyti ir eksploatuoti požeminę automobilių stovėjimo aikštelę Vienybės aikštėje.

Tuomet komisija pripažino, kad konkurso dalyvis subjektų grupė AB „Kauno tiltai“, UAB „Invalda Construction management“ ir UAB „COWI Lietuva“ atitinka išankstinės atrankos (kvalifikacinius) kriterijus. Tačiau konkurso dalyvis paprašė koncesijos mokesčio, kuris viršijo savivaldybės maksimalias prognozes 2–3 kartus.

Komentarai
Šioje istorijoje Vienybės aikštė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min