Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teatro šventė vaikams ir jaunimui prasideda

„Atviras ratas“ – kaskart vis naujas spektaklis, kurį stebintys žiūrovai sėdi ratu apie aktorius.
Organizatorių nuotr. / „Atviras ratas“ – kaskart vis naujas spektaklis, kurį stebintys žiūrovai sėdi ratu apie aktorius.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žvejų rūmuose sekmadienį iškilmingai bus pradėtas trečiasis respublikinis teatrų festivalis vaikams ir jaunimui „Ledinė zylutė“.

Prieš rytinį spektaklį, vyksiantį 12 val., rengiamas informatyvus žaidimas-konkursas su saldžiais prizais „Skubame į teatrą“. Vaikų komandos užduočių lauke ridens milžinišką kamuolį. Čia bus paslėpti klausimai apie teatrą. Atsakiusieji į juos laimės saldumynų, o nežinantys pasisems naujų žinių, apsilankę „Ledinės zylutės“ renginiuose.

Po saldžių varžybų vaikai su tėvais pamatys Klaipėdos dramos teatro muzikinę pasaką „Atrastas lobis“. Ją parašė ir režisavo aktorius Kęstutis Macijauskas. Spektaklio herojai bando sužinoti, kas yra laimė. Jie sutinka įdomiausių gyvūnėlių, kurių kiekvienas turi savo laimės versiją. „Atrastame lobyje“ vaidina jaunieji teatro aktoriai L.Lukošius, D.Rudinskaitė, V.Mickevičius ir R.Idzelytė.

Tituluotas spektaklis jaunimui

Vakare, 17 val., žiūrovų laukia kaskart naujas Aido Giniočio „Atviras ratas“. 2005-ųjų vasarą tuomet dar Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentų teatro laboratorija „Atviras ratas“ pirmąkart vaidino Klaipėdos žiūrovams. Dabar jaunas kolektyvas, vadovaujamas Aido Giniočio, žinomas bei mėgiamas toli už šalies ribų – nuo Tbilisio iki Vašingtono.

Per kelerius metus „Atviras ratas“ apdovanotas visais įmanomais festivalių ar konkursų prizais. To paties pavadinimo autobiografinių improvizacijų vaidinimas taip pat pelnė „Auksinį scenos kryžių“ kaip geriausias spektaklis jaunimui. „Išdrįsti kalbėti, tai tas pat kaip išpažinti. Išpažindamas pažįsti save. Per save – kitus. Kelias nuo savęs pažinimo į kitų pažinimą – nesibaigiantis. Tarsi užburtas ratas. Mūsų tikslas – atverti tą ratą“, – taip savo teatro idėją pristato „Atviras ratas“. Vaidinimo atmosfera – kamerinė (tik 150 žiūrovų kartu su aktoriais sėdi scenoje). Tad rengėjai kviečia pasirūpinti bilietais į šį neeilinį teatro projektą.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min