Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisingumo ministro patarėju pradeda dirbti Algimantas Čepas

Teisingumo ministro patarėjas A.Čepas
TM nuotrauka / Teisingumo ministro patarėjas A.Čepas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo ketvirtadienio teisingumo ministro patarėju baudžiamosios justicijos klausimais pradeda dirbti 36-erių dr. Algimantas Čepas.

A.Čepas anksčiau yra dirbęs Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Baudžiamosios justicijos katedros dėstytoju, Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto patarėju, yra buvęs „Transparency International“ Lietuvos skyriaus valdybos pirmininku.

Naujasis ministro patarėjas Teisingumo ministerijoje dirbs puse etato, kartu savo veiklą tęs Teisės institute, kuriame dirba nuo 1998 m. 2002–2009 m. A.Čepas ėjo šio instituto direktoriaus pareigas, o šiuo metu yra Teisės instituto Baudžiamosios justicijos tyrimų skyriaus vyresnysis mokslo darbuotojas.

Naujasis ministro patarėjas yra baigęs Vilniaus universiteto Teisės fakultetą. Jis yra daugiau nei 20 mokslinių publikacijų baudžiamosios justicijos ir žmogaus teisių apsaugos temomis autorius, nuolat dalyvauja įvairiuose tarptautiniuose ir nacionaliniuose moksliniuose tyrimuose baudžiamosios justicijos ir žmogaus teisių apsaugos srityse.

Teisingumo ministerijoje A.Čepas kuruos baudžiamosios justicijos sritį, patars baudžiamosios politikos formavimo ir įgyvendinimo klausimais.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min