Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Teisinosi dėl išmokėtų priedų

Šventines išmokas gavo maždaug 100 iš 380 savivaldybės darbuotojų.
Egidijaus Jankausko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Šventines išmokas gavo maždaug 100 iš 380 savivaldybės darbuotojų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Baigiantis 2008-iesiems Klaipėdos savivaldybės valdininkai, taip pat kaip ir jų kolegos iš kai kurių kitų miestų, pasilepino priedais.

Tiesa, savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius teisinosi, kad priedai buvę kur kas mažesni nei ekonominiu augimu pasižymėjusiais 2007-aisiais. Išmokos valdininkams siekė maždaug 20-30 proc. jų algos dydžio.

Iš viso prieš šventes savivaldybės darbuotojams išmokėta maždaug 130 tūkst. litų. Priedus prie atlyginimų gavo tie, kurie pavadavo sergančius kolegas bei tie, kurie nusipelnė paskatinimo už gerą darbą. Skaičiuojama, kad priedus gavo maždaug 100 savivaldybės darbuotojų iš maždaug 380 čia dirbančiųjų.

A.Každailevičius aiškino, kad priedai tradiciškai išmokami metams baigiantis – taip buvo pasielgta ir šį kartą.

Miesto meras R.Taraškevičius neslėpė esąs ne itin patenkintas tokiu sprendimu šitaip paskatinti darbuotojus. Sprendimas išmokėti priedus tarp miesto tarybos narių nebuvo aptartas. Tai gali būti paskutinieji metai, kai nutarus papildomais pinigais pamaloninti valdininkus neprireikė politikų sprendimo. Nauji teisės aktai numato, kad administracijos direktorius nebegalės savarankiškai priimti sprendimo dėl priedų, tai turės apsvarstyti ir tarybos nariai.

„130 tūkst. litų galėjo būti panaudoti ir kitoms reikmėms, ypač atsižvelgus į tai, kad naujuosius metus pradėjome su tam tikru kreditoriniu įsiskolinimu. Apie tai turėjo būti pagalvota“, – aiškino miesto meras.

Jis pritarė tam, kad tokie sprendimai būtų priimami politiniame lygmenyje. „Vežimas turi būti traukiamas visų vienodai kartu, o ne atskirai į vieną ar kitą pusę“, – aiškino meras.

Priedų sulaukė ir Palangos savivaldybės darbuotojai – jiems paskirta apie 100 tūkst. litų, o pačios išmokos siekė iki 80 proc. algos dydžio.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min