Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Turtingą gražuolę Veroniką Kastujevą persekioja skolų uodega

Neaišku, kiek dar užsitęs Veronikos Kastujevos vyro Vadimo kalinimas.
L.T archyvo nuotr. / Veronika Kastujeva ir jos vyras Vadimas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Maskvoje dėl turto prievartavimo nuteisto Vadimo Kastujevo žmonos Veronikos pavardė mirga teismo dokumentuose. Ji prasiskolinusi komunalininkams, už elektros energiją, šildymą.

Tautos išmintis byloja: visas skolas reikia grąžinti prieš Kalėdas, kitaip jų uodega vilksis visus metus.

Atrodo, kad įkūnyti šio principo dar neseniai prabangiuose vakarėliuose besipuikavusiai V.Kastujevai nepavyks. Moteris pradingo. Ne tik iš vakarėlių. Neatvyksta ir į teismų posėdžius, kuriuose narpliojamos jos skolos. Plačiau apie tai rašo „Lietuvos rytas“.

Sprendimą teismai priims už akių. Pirmiesiems kantrybė trūko energetikams.

Bendrovė „Vilniaus energija“ prieš kelias dienas viešai paskelbė, kad teisme V.Kastujevai iškelta civilinė byla dėl skolos už šilumos energiją.

Taip šilumos tiekėjus elgtis privertė ne tik tai, kad V.Kastujeva ignoruoja teismo posėdžius. Moters nurodytu adresu niekas nepriima ir teismo įsakymų.

„Vilniaus energijai“ V.Kastujeva skolinga 3 700 litų. Per dvi savaites teismui ji privalo pateikti atsiliepimą į ieškinį. Tačiau jau dabar abejojama, kad moteris tai padarys.

Vilniaus 1-ojo apylinkės teismo atstovas Audris Kutrevičius aiškino, kad energetikams žengus tokį žingsnį laikoma, jog skolininkas informuotas apie bylą. Atsakovui nepateikus atsiliepimo, teismas sprendimą priims už akių.

Energetikams palankų įsakymą teismas jau buvo priėmęs anksčiau, tačiau dokumento atsakovei nepavyko įteikti.

Kaip ir kitais atvejais, moters nurodytu adresu Valakampiuose esančioje Rukeliškių gatvėje atsiųstų dokumentų niekas nepriėmė. Kol „Vilniaus energija” bylinėjosi su V.Kastujeva, skola už šildymą tik didėjo.

Teisme buvo nagrinėjama ir V.Kastujevos 3 494 litų skola elektros energijos tiekėjams. Skola vis augo, todėl Rytų skirstomųjų tinklų bendrovė net buvo išjungusi elektrą jos namuose.

1 973 litų skolos neatgavo ir bendrovė „Senamiesčio ūkis“.

Kai teismo įsakymo nepavyko įteikti, jis buvo panaikintas, todėl šią bylą teks nagrinėti iš naujo.

V.Kastujevos pavardė įrašyta ir sostinėje registruotos 458-osios namų bendrijos sąrašuose.

Čia moteris skolinga 3 500 litų. Nors teismas bendrijai jau priteisė skolą, kaip ir kitais atvejais, įsakymo įvykdyti nepavyko. Vien Vilniaus 1-ajame apylinkės teisme dėl komunalinių skolų šiai vilnietei buvo iškeltos šešios civilinės bylos.

Nepasiguodžia net draugams?

Anksčiau dažnai vakarėliuose mėgdavusi rodytis V.Kastujeva dabar dingusi lyg į vandenį. Moteriai kompaniją palaikydavo stilistas Mantas Petruškevičius.

Ji buvo prisipažinusi, kad abu kuria išskirtinį projektą. Bet M.Petruškevičius antradienį buvo linkęs tylėti lyg žuvis: „Nenorėčiau pasakoti apie jos problemas, nes ji yra gera mano draugė.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min