
„Eurovizijos“ favorite laikoma švedė Loreen užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę
Specialiai Žmonės.lt iš Baku... 43 ZMONES.LT
TAIP PAT SKAITYKITE: Azerbaidžane Eurovizijos festivalio išvakarėse suimta 30 žmonių 1
Penktadienis
2012.05.25
/ 15min.lt
Antradienį posėdžiaudama Vyriausioji tarnybinės etikos komisija nustatė, kad ūkio ministras Dainius Kreivys supainiojo viešuosius ir privačius interesus.
Tokią išvadą komisija padarė išnagrinėjusi D.Kreivio elgesį jo vadovaujmai ministerijai skirstant Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų paramą mokykloms, kurių rekonstrukcijos darbus atlieka įmonė, kurios akcininkė yra jo motina.
VTEK pabrėžė, kad ūkio ministras nevykdė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo, nes laiku nepateikė privačių interesų deklaracijos, netiksliai nurodė deklaruotinus duomenis bei nenurodė duomenų, dėl kurių galėjo kilti interesų konfliktas.
„Komisijos nuomone, ministras D.Kreivys turėjo visas galimybes išvengti interesų konflikto. Ministro išleistas įsakymas dėl ES paramos skyrimo buvo neabejotinai palankus, reikšmingas ir siektinas bendrovės „Specializuota komplektavimo valdyba“ (toliau – SKV) ūkinėje veikloje. (...) Ministras, kaip bendrovės SKV akcininkės sūnus, turi privatų suinteresuotumą sėkminga šios įmonės veikla“, – teigiama VTEK pranešime.
Naujienų portalas 15min.lt primena, kad tyrimą dėl D.Kreivio VTEK pradėjo gavusi socialdemokratų lyderio Algirdo Butkevičiaus kreipimąsi.
Įtarimų dėl D.Kreivio elgesio kilo, kai žiniasklaida pranešė, kad jo motinos Florentinos Kreivienės iš dalies valdomai bendrovei SKV ir bendrovėms „Dalsta“ bei „Bikusta“ skirta maždaug 6 mln. litų ES paramos.
D.Kreivį trauktis iš posto ragina nepasitikėjimą juo pareiškusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, tačiau jį iki šiol palaikė premjeras Andrius Kubilius. Tikimasi, kad savo sprendimą ministras praneš antradienio pavakarę rengiamoje spaudos konferencijoje.
geri komentarai,paziurekit kas komisijai popieri surase-taigi amb partijos sulas.o kas ta kose uzvire-d.g.manau reikejo ne kreivai tiem ruskiu parazitam uzminti ant nuospaudos o tiesiai sviesiai kubiliui ir kreiviui i spauda tv viska issakyti,matai 6mln lt,ne juokinkit plikponiai.idomu kaip raudonieji su amb preisakyje lita krizes metu butu istempe?cia jau planas strekoza x,gerai tetis landsbergis litvinus runkeliais vadina,greit ltsr premjeras bus volodia putinas, glavnais ministeriais bus kniazius ir tas kur sika ir tapsnoja.man t
Kreivys atsistatydino
tai Kreivys neparinko kam skirti ES pinigėlius. Ar čia nebus prezės patarėjų nurodymų priimtas toks komisijos nutarimas? O kur Kreivio 170 000 000 Lt.? Kas juos rado? Kur padėjo? Ne, čia vėl nešvariai dirbama. Paduočiau teisman kreivio vietoj tokį šūdiną nutarimą priėmusia komisiją ir laimėčiau bylą. Kubilius turėtu neatleisti Kreivio. Užsižaidė visai D.G.
dedi pareiskima ir iseini is uab vyriausybe, ne kitaip....
Skaityti visus komentarus (33)
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 17.01) 242SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
TAIP PAT SKAITYKITE: Nužudytos Violetos Naruševičienės dukra Vokietijoje yra gyva ir sveika 87
Atsiųsta
m.15min.lt (15min.lt Mobili versija)
bendradarbis nusvilpe is kasos 3000lt, cia vagyste ar viesu ir privaciu interesu supainiojimas?