
„Eurovizijos“ favorite laikoma švedė Loreen užsitraukė Azerbaidžano valdžios nemalonę
Specialiai Žmonės.lt iš Baku... 43 ZMONES.LT
TAIP PAT SKAITYKITE: Azerbaidžane Eurovizijos festivalio išvakarėse suimta 30 žmonių 1
Penktadienis
2012.05.25
Prezidentas Valdas Adamkus priėmė Konstitucijos egzamino laureatus. Susitikime taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Konstitucinio Teismo pirmininkas Kęstutis Lapinskas, laikinai einantis pareigas teisingumo ministras Petras Baguška ir Konstitucijos egzamino organizatoriai.
Valstybės vadovas pasveikino Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino laureatus ir padėkojo už parodytą patriotiškumą bei pilietiškumą, pranešė Prezidentūra.
„Linkiu Jums ir toliau būti aktyviais ir atsakingais piliečiais bei savo pavyzdžiu įkvėpti ir aplinkinius domėtis valstybės Konstitucija“, – sakė V.Adamkus.
Šiais metais antrą kartą vykusiame Konstitucijos egzamine dalyvavo daugiau nei 1000 Lietuvos žmonių. V.Adamkus yra šios iniciatyvos globėjas.
Skaitykite daugiau... (ATNAUJINTA: 17.01) 242SKAITYKITE LAIKRAŠTYJE
TAIP PAT SKAITYKITE: Nužudytos Violetos Naruševičienės dukra Vokietijoje yra gyva ir sveika 88