Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikų gynimo dieną – bėgte aplink Gargždus

Bėgime varžėsi daugiau kaip 120 dalyvių.
Mars Lietuva nuotr. / Bėgime varžėsi daugiau kaip 120 dalyvių.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tarptautinę vaikų gynimo dieną, Klaipėdos rajono Gargždų miestelio gyventojai pažymėjo tradiciniu bėgimu aplink Gargždus. Bėgime šiemet varžėsi daugiau nei 120 dalyvių iš viso Klaipėdos regiono, tai yra net dukart daugiau nei pernai.

Jauniausios bėgimo dalyvės, įveikusios visą savo amžiaus grupei skirtą distanciją, nesiekė net 3 metų, tuo tarpu vyriausiajam kitąmet sukaks net 70. Didžioji bėgimo dalyvių dalis varžėsi vaikų ir jaunimo amžiaus grupėse. Priklausomai nuo amžiaus dalyviai turėjo įveikti nuo 1,2 iki 7,2 km ilgio distanciją.

„Bėgimas – bene demokratiškiausia ir plačiausiai prieinama sporto šaka, o bėgimas skirtas pažymėti Tarptautinei vaikų gynimo dienai – tampa gražia Gargždų miestelio ir viso Klaipėdos rajono tradicija, – sakė jau trečiąkart birželio 1–osios renginius Gargžduose rėmusios kompanijos „Mars Lietuva“ korporatyvinių reikalų vadovas Ramūnas Severinas. – Labai džiaugiamės, jog kiekvienais metais auga bėgimo dalyvių skaičius, gerėja jų pasiekiami rezultatai, todėl nuoširdžiai tikimės, jog šis renginys bus rengiamas ir toliau. Šiandien savo gimtajame mieste sėkmingai startuojantys vaikai ateityje garsins Lietuvą aukščiausio rango varžybose. Antra vertus, ne mažiau svarbus tokių renginių tikslas yra propaguoti sveiką gyvenseną ir paskatinti sportuoti kaip galima daugiau žmonių“.

Mars Lietuva nuotr./Bėgime dalyvavo ir jaunesni, ir vyresni vaikai.
Bėgime dalyvavo ir jaunesni, ir vyresni vaikai bei suaugusieji.

Be tradicinio bėgimo birželio pirmąjai pažymėti Gargžduose surengtas ir jau penktasis Vaikų ir jaunimo kultūros, sporto ir meno festivalis ,,O mes vaikai, o mes – pasaulis„ – didžiausias tokio pobūdžio renginys Klaipėdos rajone. Festivalio metu  vyko jaunųjų talentų fiesta, spalvinimo kreidelėmis ant asfalto,  linijinių šokių valanda ,,Šokanti gatvė“, taip pat pirmą kartą vyko vaikų ir jaunimo darbų mugė, gyvūnų globos akcija „Gyvūnai ieško namų“.

Renginiuose dalyvavo daugiau nei 1500 dalyvių – vaikų ir jaunimo iš Klaipėdos ir klaipėdos rajono.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min