Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Velykinė dovana – naudoti indai

Per penkias akcijos dienas kauniečiai į parduotuvę atnešė daugiau kaip 7 dėžes naudotų indų.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Per penkias akcijos dienas kauniečiai į parduotuvę atnešė daugiau kaip 7 dėžes naudotų indų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Geradarių netrūksta ne tik prieš Kalėdas – Velykos taip pat skatina labdaringas iniciatyvas. Šią savaitę prekybos centre „Molas“ įsikūrusioje indų parduotuvėje „Žana“ vyksta verslininkų ir Lietuvos „Caritas“ organizuojama akcija.

os, metu visi, atnešę senus indus į parduotuvę, naujus galės įsigyti su 50 proc. nuolaida. Senieji bus dovanojami skurstantiesiems.

Per 5 akcijos dienas naudotais indais ir stalo įrankiais kauniečiai jau spėjo užpildyti daugiau kaip 7 nemažas dėžes. „Žmonės neša tiek, dar seniau, kelis rublius kainavusias lėkštes, tiek gražius apynaujus servizus. Stalo įrankiai taip pat patys įvairiausi – pradedant elementariausiais, baigiant moderniais šiuolaikiškais. Vienus vilioja tai, kad jie savo senus aliumininius puodus už pusę kainos gali pasikeisti į naujus. Kitiems svarbiausia motyvacija – padaryti gerą darbą prieš Velykas“, – sakė „Žana“ parduotuvių tinklo rinkodaros vadybininkė Reda Basakirskytė.

Vienus vilioja tai, kad jie savo senus aliumininius puodus už pusę kainos gali pasikeisti į naujus. Kitiems svarbiausia motyvacija – padaryti gerą darbą prieš Velykas.

Lietuvos „Caritas“ atstovė spaudai Laima Petraitytė sakė, kad surinkti dėvėti indai pirmiausiai bus išdalinti Kauno varguoliams, vėliau, jei indų liks, jie bus pagal poreikius paskirstyta į kitus miestus.

„Labai džiaugiamės, kad vyksta tokia akcija, kuri, net neabejojame, Velykų proga nudžiugins ne vieną sunkiai besiverčiančią šeimą“, – akcija džiaugėsi L.Petraitytė pridūrusi, kad sunketis pasijuto ir „Carite“. Anot pašnekovės, sunkmečiu vis sunkiau rasti rėmėjus, kurie aukotų pinigus varguolių maistui.

„Šiuo metu rėmėjus sunkiau prisikalbinti, tačiau viliamės, kad verslininkai vadovausis principu „jei man blogai, nereikia pamiršti, kad kitam dar blogiau“. Tuo tarpu maisto davinių poreikis nuolat auga. Sunkmetis jau palietė ne tik vargingiausiai besiverčiančius, bet ir vidurinio socialinio sluoksnio žmones, kurie prarado darbus, neišgali išsimokėti paskolų bankams. Pastariesiems itin sunku eiti pas mus su ištiesta ranka“, – pasakojo L.Petraitytė.

Moteris priminė, kad pildyti paraiškas dėl maisto davinių, kuriems lėšos skiriamos iš Europos sąjungos fondų, dar ne vėlu. Pretenduoti į 6 kartus per metus vykstančias maisto dalinimo akcijas gali visi, kurių mėnesinės pajamos vienam šeimos nariui neviršija 525 Lt. Tokiu atveju žmonės privalo kreiptis į savo seniūniją, parašyti prašymą ir pristatyti reikiamus dokumentus.

Indų keitimo akcija vyks iki balandžio 11 dienos.

Komentarai
Temos Dovana, Indas, Velykos
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min