Penktadienis
2015.03.06
@Zilvinas Pekarskas Estrėjos krūtinėje jau plaka donoro iš Prancūzijos širdelė #15min #donoryste t.co/csk8TAo..
@Rimvydas Valatka Tai, kad MRU priims asilus, parašėme prieš 4 h: t.co/TgKB7Dd.. Per 4 h nė 1-as MRU prof. nesusigėdo. MRU nėra profesorių? #15minlt
@Paulius Grinkevičius #NokiaN1 - tik gera #iPad kopija t.co/aNLK0TA.. #15min
Vilnius -1°
Daugiau Orai.lt

Vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas: Ir ankstesniems policijos komisarams kabino ordinus, gal už nuolankumą

Dailis Alfonsas Barakauskas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Dailis Alfonsas Barakauskas
A A
Šaltinis: 15min.lt

Vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas įsitikinęs, kad generaliniam policijos komisarui Sauliui Skverneliui turi būti įteiktas ordinas už pastarosios savaitės operacijas, kai buvo sulaikyta „agurkinių“ grupuotė ir narkotikus platinę policijos pareigūnai. Tai ministras sakė TV3 laidoje „Savaitės komentarai“.

Ministras įsitikinęs, kad S.Skvernelis nusipelnė ordino, jis esą ir pats jam medalį užkabintų, jeigu tik galėtų. Operacijas, kai buvo sulaikyti „agurkinių“ grupuotės nariai ir policijos pareigūnai, platinę narkotikus, D.Barakauskas pavadino „dešimtmečio operacijomis“.

„Pirmiausia dėl „agurkinių“, nes tai didžiausia operacija po „tulpinių“. Antras dalykas – ryžtas daryti policijos apvalymą“, – komisaro nuopelnus gyrė ministras.

D.Barakauskas įsitikinęs, kad šie reiškiniai policijoje atsirado ne dabar, esą visuomenė apie tai kalbėjo jau daug metų. Paklaustas, kodėl iki šiol policijos generaliniai komisarai nesiėmė tokių veiksmų, ministras svarstė, kad galbūt jiems, kaip ir ankstesniems vidaus reikalų ministrams, neužteko ryžto ir politinės valios.

„Ordinus kabino ir ankstesniems komisarams, galbūt ne visiems iš eilės, bet galbūt kai kuriems dėl nuolankumo“, – kalbėjo naujasis vidaus reikalų ministras.

Tuo pat metu vykusioje kitoje savaitės įvykiams skirtoje laidoje „Alfa savaitė“ Tomas Dapkus komisaro S.Skvernelio paklausė, ar tiesa, kad policija „agurkinius“ apgavo. Daliai jų neva pažadėjo, kad tyrimas bus nutrauktas, jei gaujos nariai patys ateis į policiją. Generalinis policijos komisaras sulaikymo operacijos detalių komentuoti nepanoro.

Komentarai: 36
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt