Trečiadienis 2015.10.07
Pranešk naujieną
@Paulius Sviklas Oficialu: Dakare bus 3 lietuviški ekipažai #vaidotaszala #dakar2016 #15minlt t.co/xfjZEZh..
@Jurgita Lapienytė Kam Teo reikalingas Omnitel? Atsakymas #15minlt: t.co/wGslnpJ..
@Paulius Grinkevičius Kodėl #Twitter žinutės ilgis yra tik 140 simbolių? t.co/n5FclZw.. #15min
Daugiau orai.lt

Vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas: Ir ankstesniems policijos komisarams kabino ordinus, gal už nuolankumą

Dailis Alfonsas Barakauskas
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Dailis Alfonsas Barakauskas
Šaltinis: 15min.lt
A A

Vidaus reikalų ministras Dailis Barakauskas įsitikinęs, kad generaliniam policijos komisarui Sauliui Skverneliui turi būti įteiktas ordinas už pastarosios savaitės operacijas, kai buvo sulaikyta „agurkinių“ grupuotė ir narkotikus platinę policijos pareigūnai. Tai ministras sakė TV3 laidoje „Savaitės komentarai“.

Ministras įsitikinęs, kad S.Skvernelis nusipelnė ordino, jis esą ir pats jam medalį užkabintų, jeigu tik galėtų. Operacijas, kai buvo sulaikyti „agurkinių“ grupuotės nariai ir policijos pareigūnai, platinę narkotikus, D.Barakauskas pavadino „dešimtmečio operacijomis“.

„Pirmiausia dėl „agurkinių“, nes tai didžiausia operacija po „tulpinių“. Antras dalykas – ryžtas daryti policijos apvalymą“, – komisaro nuopelnus gyrė ministras.

D.Barakauskas įsitikinęs, kad šie reiškiniai policijoje atsirado ne dabar, esą visuomenė apie tai kalbėjo jau daug metų. Paklaustas, kodėl iki šiol policijos generaliniai komisarai nesiėmė tokių veiksmų, ministras svarstė, kad galbūt jiems, kaip ir ankstesniems vidaus reikalų ministrams, neužteko ryžto ir politinės valios.

„Ordinus kabino ir ankstesniems komisarams, galbūt ne visiems iš eilės, bet galbūt kai kuriems dėl nuolankumo“, – kalbėjo naujasis vidaus reikalų ministras.

Tuo pat metu vykusioje kitoje savaitės įvykiams skirtoje laidoje „Alfa savaitė“ Tomas Dapkus komisaro S.Skvernelio paklausė, ar tiesa, kad policija „agurkinius“ apgavo. Daliai jų neva pažadėjo, kad tyrimas bus nutrauktas, jei gaujos nariai patys ateis į policiją. Generalinis policijos komisaras sulaikymo operacijos detalių komentuoti nepanoro.

Komentarai: 36
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt  

Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti