Pirmadienis
2015.03.30
@Jurgita Lapienytė Retai gražus lietuviškas filmas, o ir erotikos daugiau nei "50 Shades of Grey". Rekomenduoju Sangailės vasarą #15min t.co/q5WzLKN..
@Audrius Ožalas Leos Caraxas kalba nedaug, linkęs viską palikti filmams. Susitikimas po "Šventųjų motorų". #kinopavasaris #15minlt t.co/CNTYiC0..
@V.Grigaliūnaitė Tai vertas ar ne Valdemaras Tomaševskis Vilniaus rajono garbės piliečio vardo? #15minlt t.co/7r70Jll..
Vilnius +7°
Daugiau Orai.lt

Vilniaus „Akropolyje“ dingo elektra, be elektros buvo likę ir keli šimtai vartotojų Senamiestyje ir autobusų stotyje

Prekių išpardavimas prekybos centre
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Vilniaus „Akropolis“ pirmadienį skendėjo tamsoje
A A
Šaltinis: 15min.lt

Vilniuje esančiame prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ pirmadienį trumpam buvo dingusi elektra, 15min.lt pranešė skaitytoja. Be elektros kelioms valandoms buvo likę ir apie keli šimtai vartotojų Senamiestyje.

Elektra Vilniaus prekybos centre dingo apie 13 val. Klientai negalėjo nei įeiti, nei išeiti iš prekybos centro, viskas skendėjo tamsoje.

Skaitytojos duomenimis, elektros nebuvo apie 15 minučių.

„Atsisėdau picerijoje, nusivilkau striukę ir iškart dingo elektra, – portalui 15min.lt pasakojo vilnietė Justina. – Išnešiojo žvakes, pasidairė, elektra neatsirado, bet niekas nieko... Padavėjos negalėjo priimti užsakymų. Svarsčiau, ką daryti – laukti ar eiti, nes nieko negalėjo pagaminti. Paskui pagalvojau, kad galiu užsisakyti sriubos.“

Pašnekovės teigimu, aklinos tamsos nebuvo – degė avarinių įėjimų apšvietimas, šiek tiek šviesos pateko iš lauko per stoglangį, bet kavinės lankytojams vis tiek teko pasišviesti telefonu.

„Akropolio“ valdytojo Česlovo Urbonavičiaus teigimu, elektros nebuvo dėl techninių kliūčių pačiame prekybos centre.

Papildyta 15.15 val. Be elektros pirmadienio popietę liko ir dalis vartotojų Senamiestyje. „Tai buvo LESTO skirstomajame tinkle vidutinės įtampos avarinis atjungimas. Dėl to buvo sutrikęs elektros tiekimas maždaug 250 vartotojų. Pats gedimas užfiksuotas 14.30 val. Daliai vartotojų elektros energijos tiekimas atkurtas, tačiau Autobusų stočiai dar ne, tai tikimasi padaryti artimiausiu metu“, – 15 val. sakė LESTO atstovas ryšiams su visuomene Ernestas Naprys. Kaip praneša skaitytojai, autobusų stotyje trumpam buvo kilusi sumaištis, nes neveikė elektros energija varstomos durys.

Kol kas priežastys, kodėl įvyko gedimas, nežinomos. Tikimasi, kad elektros energijos atnaujinimas neužtruks.

Kiek vėliau E.Naprys patikslino, kad 15.14 val. elektros tiekimas jau buvo atnaujintas visiems vartotojams.

Komentarai: 24
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą