Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus savivaldybės liberalcentristai teigia vicemerui S.Šriūbėnui „suteikiantys galimybę atsistatydinti“

Vilniaus miesto savivaldybė baigia išdalinti visus savo turimus socialinius butus: pirmadienio popietę butų raktai įteikti 5 socialiai remtinoms šeimoms ir vienai tremtinei.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vicemeras S.Šriubėnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Dauguma savivaldybės Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) frakcijos narių reiškia nepasitikėjimą vicemeru Stanislovu Šriūbėnu, tačiau neskuba jo versti. Vicemerui esą leista atsistatydinti pačiam.

Vilniaus savivaldybės LiCS frakcijos seniūnas Kęstutis Nėnius teigia , kad iš dešimt frakcijos narių net septyni išreiškė nepasitikėjimą S.Šriūbėnu. Tiesa, praėjusią savaitę trys iš pastarųjų dar svarstė, palaikyti S.Šriūbėną ar versti, tačiau juos apsispręsti ne savo naudai esą paskatino pats vicemeras, rašo „Vilniaus diena“.

Anot K.Nėniaus, jis su kolegomis, kurių pavardės neatskleidžiamos, elgėsi neetiškai ir nekolegiškai. Kokie buvo nederami vicemero veiksmai – K.Nėnius neviešina.

Septynių frakcijos narių balsų pakanka, siekiant priimti sprendimą dėl vicemero atšaukimo, tačiau frakcija savo verdikto skelbti neskuba.
 
„Manau, kad reikia S.Šriūbėnui suteikti šiek tiek laiko pačiam apsispręsti. Reikia suteikti galimybę žmogui atsistatydinti pačiam. Šią ir kitą savaitę ketinu nebūti – manyčiau, per šias dvi savaites jis galėtų pagalvoti. Jeigu pats žmogus neapsispręs, tada, manau, kad jam pasitraukti pasiūlys patys frakcijos nariai“, – tikino savivaldybės LiCS frakcijos seniūnas.

K.Nėnius leido suprasti, kad jeigu S.Šriūbėnas pats per šias dvi savaites neatsistatydins, jo nuvertimu ims rūpintis LiCS frakcija. Šiai tereikės surinkti 17 idėją palaikančių Vilniaus tarybos narių parašų ir paprašyti mero Viliaus Navicko, kad klausimas dėl S.Šriūbėno atstatydinimo būtų įtrauktas į artimiausią miesto tarybos darbotvarkę. S.Šriūbėnui nuversti reikėtų mažiausiai 26 tarybos narių balsų.

Kas iš liberalcentristų užimtų atsilaisvinusią vicemero vietą – kol kas nežinia. K.Nėnius mano, kad atstatydinus S.Šriūbėną, „būtų nemoralu“ į jo vietą deleguoti kurį nors kitą frakcijos narį. Esą reiškiamas nepasitikėjimas tokiu atveju atrodytų kaip savanaudiškų tikslų siekimas.

Vienas iš svarstomų variantų – S.Šriūbėno pareigas pavesti kitam vicemerui liberalcentristui Gintautui Babravičiui, kita galimybė – derėtis su valdančiosios koalicijos partneriais dėl kito vadovaujamo posto savivaldybėje.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min