Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniaus valdančiųjų pastangos įsitvirtinti savivaldybėje

Gintaras Tamošiūnas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Gintaras Tamošiūnas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus valdantieji nepraranda vilties į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo kėdę pasodinti Darbo partijos deleguojamą Gintarą Tamošiūną. Ne vienerius metus savivaldybėje dirbantis G.Tamošiūnas, sulaukęs tarybos narių palaikymo, gaus ne tik solidžias pareigas, bet ir gerokai didesnį atlyginimą. Pirmą kartą pateikus jo kandidatūrą tarybos posėdyje prieš kelias savaites pritrūko vos kelių tarybos narių balsų.

Jeigu Vilniaus taryba nubalsuos už G.Tamošiūno kandidatūrą, kartu bus nustatyta, kad Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui darbo užmokestis mokamas Lietuvos Respublikos valstybės tarnybos įstatymo ir Vyriausybės nustatyta tvarka bei nustatyta 60 proc. pareiginės algos dydžio priemoka už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą.

Žiniasklaidoje buvo paskelbta, kad tokiu būdu G.Tamošiūnas gaus atlyginimą, kuris sieks apie 10 tūkst. Lt ir viršys net kai kurių ministrų algas. Tačiau pats G.Tamošiūnas 15min.lt tikino, jog tai nėra tiesa. Esą skiriant administracijos direktoriaus pavaduotojus jau ne vienerius metus galiojo tokia pati tvarka – pavaduotojams nustatomas ir priedas prie atlyginimo.

Todėl naujasis administracijos direktoriaus pavaduotojas gaus tokį patį darbo užmokestį, kokį gauna ir kiti pavaduotojai. Jų vidutinis atlyginimas, interneto tinklalapio vilnius.lt duomenimis, 2011 metų I ketvirtį siekė 6635 Lt ir buvo 5 Lt mažesnis negu 2010 metais. Dabar G.Tamošiūno darbo užmokestis savivaldybėje siekia apie 4500 Lt.

Sričių dar neskirsto

Kokią sritį kuruos G.Tamošiūnas, jeigu bus paskirstas administracijos direktoriaus pavaduotoju, dar nėra žinoma. „Manau, kad kol nebus visų pavaduotojų, nebus tiksliai žinoma ir kas kokią sritį kuruos“, – teigė G.Tamošiūnas.

Jis administracijoje turėtų pakeisti dabar pavaduotoju dirbantį Virginijų Dastiką, kuris kuravo sportą, kultūrą, švietimą, tačiau bent jau sporto klausimus greičiausia perims jau patvirtintas direktoriaus pavaduotoju Ritas Vaiginas, anksčiau dirbęs Kūno kultūros ir sporto departamente.

G.Tamošiūnas kaip savarankiškas kandidatas dalyvavo savivaldos rinkimuose vasarį, tačiau didesnio vilniečių palaikymo nesulaukė ir tarybos nariu netapo. Savivaldybėje jis dirba Civilinės saugos ir viešosios tvarkos departamento pavaduotoju bei Kalbos kontrolės ir administracinės veiklos skyriaus vedėju.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min