Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vytauto“ reklama – geriausia reklama 2008 metais

Kadras iš video klipo
Kadras iš video klipo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

UAB „Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko ir reklamos agentūros „VRS grupė“ įgyvendinta „Vytauto“ mineralinio vandens įvaizdžio atnaujinimo kampanija atnešė ne tik didelius laimėjimus rinkoje, bet ir pripažinimą. Mineralinio vandens „Vytautas“ reklaminė kampanija kovo 4 d. vykusioje rinkodaros konferencijoje Password 2009 buvo pripažinta efektyviausia 2008 metų rinkodaros kampanija Lietuvoje.

Birštono mineraliniai vandenys komercijos direktorius Robertas Šnaras komentuoja: „Tai didžiulis įvertinimas mums, kaip jaunai ambicingai komandai, siekiančiai įtvirtinti šį prekinį ženklą Lietuvos vartotojų sąmonėje. Konkurso finale Vytauto reklaminė kampanija kovėsi su kitomis tokių žinomų prekinių ženklų kaip Omnitel, DnB Nord, Swedbank efektyviomis kampanijomis, be to, mums buvo svarbu gauti objektyvų savo darbo įvertinimą iš šalies.

Nors Vytautas yra unikalus legendinis lietuviškas mineralinis vanduo, po Nepriklausomybės atgavimo jis prarado savo pozicijas rinkoje ir nukrito į antrąjį penketuką pagal užimamą rinkos dalį. 2005 ir 2006 metais vykdyta kampanija „Atgauk jėgas” padėjo jam pakelti pardavimus, o po 2008 m. reklaminės kampanijos Vytauto rinkos dalis padidėjo dar daugiau ir jis užkopė į 4 vietą. Be to, Vytauto 1,5L buteliai tapo perkamiausia mineralinio vandens preke Lietuvoje. Džiugina ir tai, kad po šių skatinimo veiksmų lietuviai vėl atsigręžė į legendinę lietuvišką prekę, ir tai, kad visuotinės krizės ir nežinomybės laikais atradome strateginių idėjų, kurios užtikrino augimą ir sėkmę.

Šiais laikais ypač svarbu žinoti, kurios investicijos į rinkodarą yra tikslingos, atsiperka ir padeda augti. Tikime, kad į efektyvumą orientuota rinkodara – tai vienas iš pagrindinių sėkmės faktorių, kuris padės įmonei, o kartu ir mūsų partneriams parduoti daugiau”.

Maksimo Kuzmino, VRS grupės projektų direktoriaus, teigimu, aukščiausias kampanijos įvertinimas patvirtina tą patį, ką bylojo pasiekimai rinkoje: įgyvendinta efektyvi reklaminė kampanija, kaip tik tokia, kokių dabar reikia verslui. Nors kampanija nepasižymėjo iš koto verčiančiais sprendimais, kuriais galima būtų puikuotis pokalbiuose, visos pasirinktos priemonės suveikė gerai, o jų komplektas atnešė puikų rezultatą: daugiausia – ir bene vieninteliai – augome rinkoje tuo metu.

Tokios efektyvios kampanijos turėtų būti rinkodaros specialistų atsakymas krizės iššūkiams ir sustiprėjusiam nepasitikėjimui rinkodara. Tai itin svarbu dabar, kai vartotojai persvarsto savo preferencijas ir galimybės kilti yra didesnės.

Nors krizė smarkiai atsiliepė ir reklamos rinkai, Maksimo Kuzmino teigimu, yra ir kuo pasidžiaugti – kelių paskutinių metų netikros sėkmės bumas iškėlė į viršūnes kampanijas, žmones, produktus, sprendimus, kurie iš tikrųjų buvo prasti. Dėl lengvai ateinančios sėkmės verslo praktikoje dingo kriterijai, pagal kurios rinka atrinkdavo, kas gerai, o kas – ne, nes buvo parduodama – ir perkama – praktiškai bet kas ir bet kaip. Dabar įvyks apsivalymas ir rinkodaroje bus juntami teigiami pokyčiai.

2008 metais Birštono mineraliniai vandenys vykdė ne tik Vytauto, bet Akvilės (naujas mažos mineralizacijos natūralus mineralinis vanduo) kampaniją. Kartu Vytauto ir Akvilė reklaminėms kampanijoms Birštono mineraliniai vandenys žiniasklaidos kanaluose išleido apie 1.590.000 Lt. (gross kainomis). Tarp vandens gamintojų tai yra 3 vieta pagal išleistas lėšas reklamai 2008-aisiais.

Komentarai
Temos Reklama
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min