Ketvirtadienis
2015.05.28
@Indrė Bungardaitė Reikia priešą turėti, būtinai reik turėti. Naujas Vengrijos premjero taikinys - neegzistuojantys imigrantai #15minlt t.co/eHkP5MQ..
@Raimundas Celencevic Koalicijos iš reikalo sudarytoje Vyriausybėje be ambicijų – dar viena ministrė iš bėdos. #15min.lt t.co/B2rYxbQ..
@Kristina Aksamitaitė Moterų, sutikusių su fiktyviomis santuokomis, istorijos #15minlt t.co/gvnEz3e..
Vilnius +8°
Daugiau Orai.lt

Žurnalistė Laima Lavastė: mergytė sakė „aš nebežinau, kaip ten buvo“

Šeštadienį prie Generalinės prokuratūros pastato Vilniuje vėl renkasi galimą pedofilijos skandalą smerkiantys ir Drąsių Kedį palaikantys žmonės.
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Akcija prie Generalinės prokuratūros pastato Vilniuje
Šaltinis: 15min.lt

A A
Žurnalistė Laima Lavastė, ilgai narpliojanti Drąsiaus Kedžio šeimos istoriją, TV laidoje „Nuo...iki...“ apgailestavo, kad Lietuvos žmonės šaukiasi keršto nežinodami visų aplinkybių.

L.Lavastė pripažino, kad ją šiek tiek glumina, jog Lietuva pasidalijusi į dvi dalis: palaikantys D.Kedį ir laikantys jį didvyriu bei smerkiantys įtariamąjį.

Žurnalistė prisipažino, kad gatvėje sutikti žmonės jai dažnai prikaišioja, neva ji gina pedofilus. Tačiau žurnalistė neigia palaikanti kurią nors pusę. Ji nori, kad Lietuva išgirstų tiesą. „Deja, man teko lemtis susipažinti su šia šeima. Todėl dabar noriu parodyti, kaip viskas vyko – nuo... iki“,– sakė L.Lavastė.

...tėtis sakė taip, mamytė sakė taip, aš nebežinau, kaip ten buvo...

Žurnalistė sako pati vasarą skambinusi ir Drąsiui Kedžiui, bet bergždžiai. 2009 m. rugpjūčio 20 d. užvažiavo ir į jo namus. Kieme rado senyvus D.Kedžio tėvus ir dviratuku besivažinėjančią penkerių metų mergaitę. Žurnalistės teigimu, Kedžio tėvai sakė, kad „sūnų bus sunku rasti“, nes „jis labai retai būna namuose“. Tuomet pakvietė mergaitę: pasakyk žurnalistei, ką tau darė... Dviratuku privažiavusi mergaitė susipainiojo: „Tėtis sakė taip, mamytė sakė taip, aš nebežinau, kaip ten buvo.“ Sėdo ant dviratuko ir nuvažiavo.

Tačiau žurnalistė piktinosi, kad iškart po dvigubos žmogžudystės Kaune mergaitė buvo paimta iš vaikų darželio ir išvežta nežinoma kryptimi. Ilgai jos buvimo vietos nežinojo nei mergaitės mama, nei seneliai, nei vaiko teisų apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė.

Tačiau vaikų ir paauglių psichiatras Linas Slušnys nuramino, kad labai gerai, jog mergaitė buvo nuvežta pas profesionalus – į Vaiko raidos centrą. „Labai svarbu padaryti viską, kad mergaitės sieloje neliktų pykčio ir kad iš jos ateityje nesityčiotų bendraamžiai", – sakė l.Slušnys. Jis pridūrė, kad visai Kedžių šeimai šiuo metu reikia aukščiausio lygio psichologų pagalbos, nes šeima „dega kaip laužas“.

Komentarai: 215
Žymės Pedofilija
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt