Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Žurnalisto tyrimas“: skola su pedofilijos prieskoniu ir prostitucijos šešėliai

Rūta Sinkevičienė
LTV nuotr. / Rūta Sinkevičienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Skolų ir paskolų spąstai. Pedofilu numeris vienas žiniasklaidos pakrikštytas Ervydas Čekanavičius iš daugiavaikės motinos siekia prisiteisti per milijoną litų. Skolos istorija, verta detektyvo.

Pieš atsidurdamas kalėjime Čekanavičius kaunieteipaskolino dvidešimt tūkstančių. Jųdviejų notaro patvirtintoje sutartyje numatyta,kad už kiekvieną pavėluotą dieną skaičiuojami delspinigiai – net keturi šimtai litųper dieną.

Kas ką apgavo, kol kas nesiryžo narplioti nė vienas teisėjas. O gal šalyje, kur paskelbta pedofilų medžioklė, galima imti ir negrąžinti pinigų tam, kuris kalėjo už vieną šlykščiausių nusikaltimų? Apie tai Linos Paškevičiūtės reportažas.

Prostitucija. Lietuvoje – nelegali, tačiau trokštantys seksualinių paslaugų gali be vargo jas gauti. Vilniuje moterys nesislėpdamos suka ratus aplink stoties rajoną, kvietimų maloniai praleisti laiką pilni laikraščiai, interneto skelbimų lentos.

Reportažą apie šį nelegalų verslą rengusiam žurnalistui Aurimui Račiukaičiui moterys pasakojo apie tūkstantinį uždarbį. Policija jas vis gaudo ir baudžia, o jos vėl grįžta prie savo kampo. Kaip pačios sako, užsidirbti pinigų baudoms susimokėti.

Užburtas ratas. Ar toks pokšėjimas tuščiais šoviniais ne per daug kainuoja valstybei, kovojančiai su reiškiniu, kur duoklės mokamos rinkos šešėliams?

Laida „Žurnalisto tyrimas“ – trečiadieniais, 19.45 val. per Lietuvos televiziją.

Vedėja – Rūta Sinkevičienė.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min