Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Antradienį per Lietuvą slinkdama audra vartė medžius, rovė stogus, tvindė rūsius

Vengrijoje siaučia pavasarinė audra
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Nuvirtęs medis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį per Lietuvą praslinkus audrai ugniagesiai vėl skubėjo pjaustyti nuvirtusių medžių ar siurbti užtvindytų rūsių. Ariogaloje stiprus vėjas nuplėšė parduotuvės stogą.

Kaip informuoja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas, antradienį apie 9.01 val. Lazdijų ugniagesiai gavo pranešimą, kad po liūties Sodų gatvėje buvo užsemtas šešių butų gyvenamojo namo rūsys, jame esančios daržovės, namų apyvokos daiktai. Vanduo išsiurbtas.

Apie 16.16 val. Molėtų rajone, Triberžių kaime, ant kelio važiuojamosios dalies per stiprią audrą užvirto medis. Medis buvo nutrauktas į šalikelę.

Apie 16.54 val. Zarasų rajone, prie Naršėnų kaimo, ant kelio važiuojamosios dalies per audrą užvirto trys medžiai. Medžiai nutraukti į šalikelę.

Apie 17.36 val. medis ant kelio važiuojamosios dalies nuvirto Jurbarke, Muitinės gatvėje. Medis patrauktas nuo kelio.

Apie 18.05 val. medis ant kelio virto ir Panevėžio rajone, Smilgių kaime. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Apie 16.49 val. Lazdijų rajone, Seirijų miestelyje, Žmuidzinavičiaus gatvėje, per liūtį buvo apsemta gyvenamo namo rūsyje esanti katilinė, taip pat joje laikomi namų apyvokos daiktai, daržovės. Vanduo išpumpuotas.

Apie 18.37 val. Radviliškyje, Kaimynų gatvėje, ant važiojamosios kelio dalies nuvirto beržas ir užtvėrė abi eismo juostas. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Apie 17.35 val. Raseinių rajone, Ariogaloje, Taurupio gatvėje, vėtra nuplėšė dalį parduotuvės stogo. Stogas nukrito ant kelio važiuojamosios dalies ir ją užblokavo. Stogas nutemptas į šalikelę.

Apie 18.07 val. Jurbarko rajone ant važiuojamosios kelio Raudonėnai–Stakiai dalies nuvirto medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Apie 18.37 val. Biržuose, Dagilio gatvėje, per stiprų lietų vanduo užliejo patalpas. Vanduo išsiurbtas.

Apie 19.09 val. Alytaus rajone, Punios kaime, Margio gatvėje, iš gyvenamojo namo po stiprios liūties išsiurbta apie 8 kubiniai metrai vandens.

Apie 20.40 val. Šiaulių rajone, Dengtilčio kaime, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo kelio.

Apie 21.21 val. Mažeikiuose, Draugystės gatvėje, ant važiuojamosios kelio dalies nuvirto medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Apie 22.21 val. Jurbarko rajone, kelyje Baltraitiškiai–Kalnujai, nuvirto medis. Medis supjaustytas ir patrauktas nuo važiuojamosios kelio dalies.

Visą informaciją apie orus rasite čia.

Komentarai
Temos Medis, Vėtra, Audra
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min