Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Apylinkės inspektorius Ramūnas Traškinas pabėgo iš talkos policijoje – teko vytis įtariamąjį

Panemunėlio seniūnijos apylinkės inspektorius Ramūnas Traškinas.
Rokiškio r. PK nuotr. / Panemunėlio seniūnijos apylinkės inspektorius Ramūnas Traškinas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pasidomėjęs vieno apiplėšimo aplinkybėmis, Panemunėlio seniūnijos apylinkės inspektorius Ramūnas Traškinas išvyko į talką policijos komisariate. Tampydamas rakandus pareigūnas pakėlė akis ir jomis nepatikėjo – išvydo įtariamąjį. Nuo tos akimirkos bendruomenės narių liaupsinamam R.Traškinui talka neberūpėjo.

Gerai savo apylinkę ir jos žmones pažįstantis Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Rokiškio rajono policijos komisariato (toliau – Panevėžio aps. VPK Rokiškio r. PK) apylinkės inspektorius Ramūnas Traškinas ne tik sprendžia gyventojų problemas, organizuoja renginius, bet ir išaiškina nusikaltimus.

Kai balandžio 11-osios rytą Rokiškio komisariato budėtojai gavo Panemunėlio seniūnijos gyventojo A.Ž. pranešimą apie naktį pas jį įsibrovusius nepažįstamuosius, reikalavusius pinigų, iš namų paėmusius dviratį ir prožektorių, iš pradžių atrodė, kad šios nusikalstamos veikos greitai ištirti nepavyks – nukentėjusysis rytą mažai ką iš nakties įvykio prisiminė, kalbėjo labai nerišliai, tik įsidėmėjo, kad buvo du vyriškiai, veidus užsidengę šalikais. 

Pirmiausiai į įvykio vietą išskubėjo Panemunėlio seniūnijos apylinkės inspektorius Ramūnas Traškinas. Jis apžiūrėjo įvykio vietą, pabendravo su nukentėjusiuoju. Užtrukęs apie valandą, pareigūnas susidarė įvykio vaizdą ir buvo beveik tikras dėl asmenų, naktį įsibrovusių į vienišo vyro namus. Norėdamas įsitikinti, kad jo įtarimai teisingi, R.Traškinas nuvyko į vieno iš įtartų asmenų namus. Įtariamojo namuose nebuvo. 

Surinktą medžiagą perdavęs budėtojams, apylinkės inspektorius popietę dirbo policijos komisariate vykusioje talkoje. Teiginys apie tai, kad „pareigūnas visur ir visada pareigūnas“, pasitvirtino.

Kai apylinkės inspektorius R.Traškinas su kolegomis tempė nereikalingus daiktus garažų link, pamatė vieną iš tos nakties įtariamųjų ir nuskubėjo prie jo. Jaunuolis, pamatęs policijos pareigūną, ėmė bėgti.

R.Traškinas buvo vikresnis, sulaikė ir pristatė į Rokiškio r. PK dvidešimtmetį G.V.

Ilgai nesispyriojęs jaunuolis prisipažino naktį įsibrovęs į A.Ž. namus, reikalavęs pinigų, o jų negavęs, išsivairavęs dviratį. Su dvidešimtmečiu kartu buvo nepilnametis.

Rokiškio policijoje dėl G.V. jau atliekami keli ikiteisminiai tyrimai. Tad teismas jam skyrė kardomąją priemonę – suėmimą 3 mėnesiams. 

Taip apylinkės inspektorius per kelias valandas išaiškino nusikaltimą, šauniai padirbėjo talkoje ir dar kartą įrodė, kad geri bendruomenės žmonių atsiliepimai apie jį ne iš piršto laužti, pažymima pagal Rokiškio r. PK Organizacinio poskyrio viršininkės Romos Šakalienės pateiktą informaciją parengtame ir pirmadienį paviešintame pranešime.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min