Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aukščiausiasis Teismas: buvęs M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytojas E.Petelis – pedofilas

Eriko Petelio byla Apeliaciniame teisme
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Erikas Petelis su advokatu (antrame plane) teisme.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rezonansinę buvusio Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos mokytojo Eriko Petelio pedofilijos bylą išnagrinėjusio LAT atstovų teigimu, vien tai, kad teismo išvados netenkina proceso dalyvio, nereiškia, kad jo skundas tinkamai neišnagrinėtas.

Antradienį Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) atmetė buvusio Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytojo, nuteisto už mažamečio tvirkinimą ir seksualinį prievartavimą,  Eriko Petelio kasacinį skundą ir paliko galioti jam paskirtą bausmę. 

Lietuvos Aukščiausiojo Teismo Baudžiamųjų bylų skyriaus kolegija konstatavo, kad kasatoriaus argumentai yra nepagrįsti, prieštarauja bylos medžiagai ir apeliacinės instancijos teismo nutarties turiniui. Pasak LAT, teismas pagrįstai nustatė, kad E. Petelis seksualiai prievartavo mažametį ir tvirkino jį mokyklos mokytojų kabinete.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas pažymi, kad įrodymai buvo tinkamai vertinami, palyginami tarpusavyje ir sugretinami faktai. Teismo išvados padarytos remiantis įrodymų visuma. „Vien tai, kad teismo išvados netenkina nuteistojo, dar nereiškia, kad jo skundas tinkamai neišnagrinėtas“, – konstatavo Teismas.

Erikas Petelis pripažintas kaltu dėl mažamečio tvirkinimo Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos Kūno kultūros mokytojų kabinete, užrakinęs duris, spintoje jis atliko tęstinius mažamečio tvirkinimo ir seksualinio prievartavimo veiksmus. 

Šis Lietuvos Aukščiausiojo Teismo sprendimas yra galutinis ir neskundžiamas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min