Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Henytė neįtikino teisėjo, kad jo laiškai šeimai – tik jo asmeninis reikalas

Henrikas Daktaras teisme
Petro Jonavičiaus/15min.lt nuotr. / Henrikas Daktaras teisme
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Teismas atmetė Henriko Daktaro ir jo gynėjo skundą dėl esą neteisėtų leidimų kontroliuoti įtariamojo pašto korespondenciją.

Logiška ir teisėta, kad pareigūnai skaito Lukiškėse įkalinto H.Daktaro asmeninius laiškus, kuriuos jis rašo į laisvę.

Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismo teisėjas Vladislavas Lenčikas paskelbė, jog nusikaltėlių vadeiva vadinto H.Daktaro bei advokato Kristupo Ašmio skundas dėl korespondencijos kontrolės nepagrįsti.

„Susirašinėjimo cenzūra pripažinta pagrįsta“, – pareiškė teisėjas.

Henytės advokatas jau prieš keletą dienų, išnagrinėjus šią bylą teisme, prasitarė, jog kitokio verdikto ir nesitiki: „Bet koks teisėjas bijos, vengs priimti sprendimą, palankų Daktarui, nes jis automatiškai bus visuomenės akyse pasmerktas.“

Pirmadienį po Vilniaus apygardos teismo posėdžio su žurnalistais bendravęs teisininkas tądien piktinosi parodomuoju procesu prieš jo klientą ir kaltino teisėsaugą kuriant lietuviškus „Sopranus“ vietinės reikšmės serialą apie mafiją.

Kaip jau rašė 15min.lt, K.Ašmys teismui skundė dvi Vilniaus miesto 1-ojo apylinkės teismo nutartis, kuriomis teisėsaugininkams leista susipažinti su H.Daktaro laiškuose esančia informacija nuo lapkričio 23-iosios iki gegužės 19-osios. Teismas buvo neleidęs tik susipažinti su laiškais, rašytais advokatui ir įvairioms viešoms institucijoms.

„Septynmetė Daktaro dukra rašo laišką, penki pareigūnai tikrina. Ar mes neturime ką veikti?“ – stebėjosi advokatas K.Ašmys.

Savo ruožtu bylą kuruojantis prokuroras Zdislavas Tuliševskis gali džiaugtis teismą sėkmingai įtikinęs, kad leidimas tikrinti H.Daktaro korespondenciją pagrįstas, atitinkantis įstatymus.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min