Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Buvęs meras, Alytaus „Volungės“ mokyklos direktorius Feliksas Džiautas – kelių erelis

Alytaus meras Feliksas Džiautas
J.Kalinsko nuotr. / Buvęs Alytaus meras Feliksas Džiautas
Šaltinis: alytausgidas.lt
0
Skaitysiu vėliau
A A

Alytaus socialdemokratų vedliui, buvusiam miesto merui 60 metų Feliksui Džiautui teismas paskyrė nuobaudą už vairavimą esant neblaiviam.

Alytaus rajono apylinkės teisme paskelbtas nutarimas administracinio teisės pažeidimo byloje, kurioje Alytaus miesto „Volungės“ pagrindinės mokyklos direktorius, socialdemokratų Alytaus skyriaus pirmininkas, buvęs Alytaus miesto meras Feliksas Džiautas nubaustas už transporto priemonės vairavimą esant neblaiviam, t. y. pripažintas padaręs pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 126 straipsnio 4 dalyje.

Išnagrinėjęs administracinio teisės pažeidimo bylą teismas nustatė, kad 2014 m. balandžio 26 d. 14 val. F.Džiautas, būdamas neblaivus (nustatytas vidutinis neblaivumo laipsnis – 2,37 promilės), Žuvinto gatvėje, Alytuje, vairavo jam priklausantį automobilį, taip pažeidė Kelių eismo taisyklių 14-o punkto reikalavimus.

F.Džiautas teisme kaltu visiškai prisipažino ir nuoširdžiai gailėjosi dėl padaryto pažeidimo – tai pripažinta jo atsakomybę lengvinančia aplinkybe. Skiriant nuobaudą buvo atsižvelgta į padaryto teisės pažeidimo pobūdį, pažeidėjo asmenybę – kad F.Džiautas praeityje neteistas, jo atžvilgiu galiojančių administracinių nuobaudų nėra, jo atsakomybę sunkinančių aplinkybių nenustatyta.

Teismas pažymėjo ir tai, kad byloje nėra ypatingų, išimtinių ar išskirtinių aplinkybių, dėl kurių pažeidėjui būtų galima skirti mažesnę nuobaudą, nei numatyta minimali, arba paskirti švelnesnę nuobaudą, nei numatyta sankcijoje, pažymima Alytaus rajono apylinkės teismo atstovų išplatintame pranešime.

Už minėtą pažeidimą F.Džiautas nubaustas 2 000 litų bauda, teisė vairuoti transporto priemones atimta 2 metams. Nutarimas per 20 dienų nuo jo priėmimo dienos gali būti skundžiamas Kauno apygardos teismui per Alytaus rajono apylinkės teismą.

alytausgidas.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min