Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kedžių rėmėjas A.Lobovas teisinasi įvykių sūkuryje atsidūręs atsitiktinai – ieškodamas maisto (video)

A.Lobovas ir L.Kedienė teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / A.Lobovas ir L.Kedienė teisme
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pirmadienį Kauno apygardos administraciniame teisme nagrinėtas Andrejaus Lobovo skundas dėl jam skirtos administracinės nuobaudos panaikinimo. Velionio Drąsiaus Kedžio artimųjų rėmėjas siekia, kad būtų panaikinta šią vasarą Administracinės komisijos prie Jonavos rajono savivaldybės jam skirta bauda – 160 Lt. Jonavoje gyvenantis vyriškis kaltu pripažintas dėl to, kad 2010 metų gegužės 17 dieną neleido iš Kedžių namų išvežti D.Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukrelės į susitikimą su motina.

A.Lobovas neneigia, kad tą rytą buvo Garliavoje, Klonio gatvėje, prie Kedžių namų. Tačiau teisme tikino, kad į „žmonių akciją“, kuri sutrukdė D.Kedžio tėvams ir anūkei automobiliu išvažiuoti iš savo kiemo bei nuvežti anūkę į susitikimą su jos motina, pateko atsitiktinai.

„Tuo metu, kai prasidėjo visas sujudimas, ėjau prie maisto palapinės pasiimti valgyti, bandelės, gerti“, – aiškino A.Lobovas. Teisėjo paklaustas, ar tikrai nežinojo, kad Klonio gatvėje budinti minia ruošiasi neišleisti mergaitės į pasimatymą su mama, A.Lobovas atsakė:

Tuo metu, kai prasidėjo visas sujudimas, ėjau prie maisto palapinės pasiimti valgyti, bandelės, gerti, – aiškino A.Lobovas.

„Ten žmonės susirinko tikrai ne dėl to, kad pasikalbėtų. Jie atvyko dėl neteisingos Kėdainių teisėjo nutarties, įpareigojusios mergaitę grąžinti motinai.“

Kaip liudininkė teismo posėdyje dalyvavusi velionio D.Kedžio motina Laimutė Kedienė sakė gegužės 17-ąją minios prašiusi išleisti jų automobilį, kuriuo turėjo būti nuvežta anūkė, iš kiemo.

„Anksčiau šito žmogaus (A.Lobovo – aut. past.) nepažinojau. Dabar jau pažįstu. Tačiau nelabai suprantu, kuo jis čia dėtas. Tą dieną prie namų buvo gal 3–5 tūkst. žmonių, pilna gatvė ir aplinkinės. Jie visi neleido išvažiuoti. Buvau išlipusi, priėjusi prie vartų, prašiau, kad išleistų. Bet jie nereagavo“, – sakė L.Kedienė.

 A.Lobovo sakė asmeniškai L.Kedienės prašymo pasitraukti ir išleisti automobilį negirdėjęs.

„Tuo metu žmonės dainavo, meldėsi – nieko nesigirdėjo. Jei būčiau išgirdęs, gal būčiau kitaip elgęsis. Tačiau dabar dariau tai, ką ir kiti, kas atrodė teisinga“, – aiškino nuobaudą gavęs jonavietis. Pasak jo, lygiai taip pat, kaip ir jis, dėl šio pažeidimo galėjo būti apkaltinti tądien Klonio gatvėje buvę žurnalistai: „Jie irgi trukdė išvežti mergaitę, lindo tiesiog po automobilio ratais.“

Teismo vyras prašo jį visiškai išteisinti. Anksčiau piniginę baudą jam skyrę Administracinės komisijos prie Jonavos rajono savivaldybės atstovai pageidavo, kad Kauno apygardos administracinis teismas paliktų galioti jau priimtą nutartį. Verdiktą dėl už savivaldžiavimą nubausto A.Lobovo skundo Kauno teismas ketina skelbti kitą savaitę.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min