Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiabučių modernizavimą Šiaulių apskrityje administravusi specialistė nušalinta nuo pareigų

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

STT pareigūnai tęsia ikiteisminį tyrimą dėl daugiabučių namų renovacijos Šiaulių mieste.

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnams tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl daugiabučių namų renovacijos Šiaulių mieste, Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros Regioninių padalinių skyriaus vyresnioji specialistė Šiaulių apskrityje B.J., administravusi daugiabučių namų modernizavimą visoje Šiaulių apskrityje, 2010 m. sausio 22 d. Šiaulių miesto apylinkės teismo sprendimu 3 mėnesiams nušalinta nuo pareigų.

Primename, kad tyrimas pradėtas dėl kyšininkavimo (LR BK 225 str. 2 d.), papirkimo (LR BK 227 str. 2 d.) ir piktnaudžiavimo (LR BK 228 str. 2 d.). Atlikdami ikiteisminį tyrimą, STT Šiaulių valdybos pareigūnai sausio 20 d. B.J. sulaikė darbo vietoje. Tarnautoja buvo sulaikyta 48 valandoms ir uždaryta į areštinę. Jos namuose bei darbo vietoje atliktos kratos, pirmadienį praneša STT ryšių su visuomene tarnyba.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min