Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiabučių namų renovacijos byloje daugėja įtariamųjų

Specialiųjų tyrimų tarnyba
Dainiaus Labučio/ L.T. nuotr / Specialiųjų tyrimų tarnyba
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnams tęsiant ikiteisminį tyrimą dėl galimos korupcijos administruojant ir vykdant daugiabučių namų modernizavimo programą Šiaulių apskrityje, 2010 m. vasario 24 d. pranešimas apie įtarimą dėl kyšininkavimo įteiktas vieno jau renovuoto daugiabučio bendrijos pirmininkei S.V.B.

Kaip informuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba, turimais duomenimis, S.V.B. namo modernizavimo metu galimai priėmė kyšį.

Be to, šiame ikiteisminiame tyrime pranešimas apie įtarimą dėl padėjimo piktnaudžiauti ketvirtadienį buvo įteiktas jau trečiai statybos darbus vykdžiusiai Šiaulių bendrovei kaip juridiniam asmeniui ir šios bendrovės vadovui V.S.

Primename, kad STT Šiaulių valdybos pareigūnai ikiteisminius tyrimus dėl galimos korupcijos modernizuojant daugiabučius namus Šiaulių apskrityje pradėjo šių metų sausio mėnesį. Įtarimai dėl įvairių korupcinių veikų šiuose tyrimuose iš viso jau pareikšti vienai Būsto ir urbanistinės plėtros agentūros darbuotojai, vienam konsultantui, vieno daugiabučio namo bendrijos pirmininkei, vienam statybų bendrovės atstovui, trijų statybos darbus vykdančių Šiaulių miesto bendrovių direktoriams ir trims statybų bendrovėms kaip juridiniams asmenims.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min