Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Degradavęs kaunietis, prabangiu „Mercedes“ atvykęs pas draugę į Marijampolę, iškart parodė savo veidą: atakavo ir blokavo „Audi“

Piktas vairuotojas
123rf nuotr. / Piktas vairuotojas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iš Kauno į Marijampolę atvykęs „Mercedes Benz CLK 500“ trisdešimtmetis savininkas, net neturintis vairuotojo pažymėjimo, puolė demonstruoti savo, kaip užkietėjusio kelių erelio, ambicijas. Pričiuptas pareigūnų pažeidėjas buvo nekalbus, tik pralemeno esą norėjęs atkeršyti jį sunervinusiam „Audi“ vairuotojui. Keršto kelyje kaina – kelių ereliui, iš kurio jo mersedesas kažkodėl dar neatimtas, gresianti nauja iki 3 tūkst. 500 litų bauda.

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos skyriuje ištirtas 2014-05-13 įvykis, apie kurį jau buvo diskutuojama viešojoje erdvėje. Tyrimo metu nustatyta, kad trisdešimtmetis kaunietis N.T., atvykęs į Marijampolę pas draugę, vairavo automobilį „Mercedes Benz CLK 500“ (neturėdamas teisės vairuoti, kai ši teisė atimta).

Be jokio konkretaus tikslo ar motyvo, galbūt siekdamas pademonstruoti savo išskirtinumą, kaunietis kelių erelis lenkė automobilį „Audi A6“, išvažiuodamas į priešpriešiniam eismui skirtą eismo juostą bei kirsdamas dvigubą ištisinę horizontalaus ženklinimo liniją, staiga stabdė ir keitė važiavimo kryptį blokuodamas „Audi“ ir priversdamas šio automobilio vairuotoją staiga stabdyti.

Keturių eismo juostų gatvėje, esant intensyviam eismui, persirikiuodamas iš pirmos eismo juostos į antrą, N.T. nerodė kairio posūkio signalo, kirto ištisinę horizontalaus ženklinimo liniją, po to, be jokio konkretaus ir aiškaus tikslo ar motyvo, siekdamas pademonstruoti savo išskirtinumą, lenkė automobilį „Audi A6“, išvažiuodamas į priešpriešiniam eismui skirtą eismo juostą bei kirsdamas dvigubą ištisinę horizontalaus ženklinimo liniją, staiga stabdė ir keitė važiavimo kryptį blokuodamas „Audi A6“ ir priversdamas šio automobilio vairuotoją staiga stabdyti, keisti važiavimo kryptį ir sustoti, kad išvengtų susidūrimo bei užtikrintų savo bei kitų žmonių saugumą.

Pareigūnų apklausiamas N.T. buvo labai nekalbus, nors viską pripažino, o paklaustas, kodėl taip elgėsi, atsakė: „Supykau ant „Audi“ vairuotojo – norėjau atkeršyti.“

Tyrimo metu nustatyta, kad N.T. jau anksčiau buvo baustas už šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus – būdamas neblaivus ir neturėdamas teisės vairuoti, vairavo automobilį (vairuotojo pažymėjimas buvo atimtas 2006 m. už tai, kad sukėlė eismo įvykį ir vartojo alkoholinius gėrimus iki jo aplinkybių išaiškinimo). Ir šį kartą kaunietis vairavo automobilį, nors ši teisė iš jo jau buvo atimta, pažymima Marijampolės apskrities VPK atstovų trečiadienį paviešintame pranešime.

Kelių eismo taisyklių pažeidimas dėl chuliganiškų paskatų, keliantis pavojų eismo saugumui arba savo ar kitų žmonių saugumui, užtraukia baudą vairuotojams nuo 1 tūkst. iki 2 tūkst. litų su teisės vairuoti transporto priemones atėmimu nuo vienerių iki dvejų metų, o asmenims, neturintiems teisės vairuoti transporto priemones, – baudą nuo 2 tūkst. 500 Lt iki 3 tūkst. 500 Lt.

Kauniečio kerštą „įkainos“ teismas, kuris nagrinės dar vieną šio „Mercedes“ vairuotojo bylą.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min