Publikuota: 2013 gegužės 2d. 11:15
15min.lt

Dėl filipiniečio užpuolimo Trakuose teisiamas Narkuša: „Jeigu aš sumuščiau, kitaip atrodytų!“

Trakų šešėlinio pasaulio autoritetas Stanislovas Narkevičius kartu su dviem bendražygiais stojo prieš teismą dėl tarptautinį atgarsį turėjusio išpuolio, kai kavinėje buvo užpultas Filipinų pilietis.
Kaltinamieji (iš dešinės) Ramūnas Dailydė, Stanislovas Narkevičius ir Paulius Nižauskas
Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr. / Kaltinamieji (iš dešinės) Ramūnas Dailydė, Stanislovas Narkevičius ir Paulius Nižauskas

Lietuvoje gyvenantis ir kavinių verslą čia įkūręs filipinietis Andy Hernandezas ketvirtadienio rytą vėl akis į akį susitiko savo skriaudiką – šešėlinio pasaulio įžymybę Stanislovą Narkevičių, pravarde Narkuša. Trakų rajono apylinkės teismas yra pasirengęs nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje kaltinimai dėl užsieniečio užpuolimo yra pateikti S.Narkevičiui ir dar dviem asmenims.

„Jeigu aš sumuščiau, kitaip atrodytų!“ – teismo koridoriuje žurnalistams šįryt pareiškė Narkuša, nenorėjęs plačiau komentuoti šioje byloje jam mestų kaltinimų.

15min.lt primena, kad tarptautiniu mastu nuskambėjęs incidentas Trakuose įvyko 2012 m. vasarą. Kaip skundėsi verslininkas, „mafijos bosas“ užpuolė jį su žmona penktadienio vakarą, reikalaudamas būti aptarnautas netgi po to, kai kavinė užsidarė.

A.Hernandezas paviešino keletą telefonu filmuotų vaizdo medžiagų, kaip kilo konfliktas. Netrukus filipinietis ir jo žmona lietuvė Monika buvo sumušti esą septynių vyrų, kurie buvo iškviesti kaip pastiprinimas.

Po to įvykio iškeltoje byloje Paulius Nižauskas, Ramūnas Dailydė ir S.Narkevičius yra kaltinami viešosios tvarkos pažeidimu, o pastarasis – dar ir tautinės nesantaikos kurstymu.

Ketvirtadienį Trakų rajono apylinkės teismo posėdį teko atidėti, nes neatvyko nė vieno iš kaltinamųjų advokatai.

Po neįvykusio posėdžio A.Hernandezas sakė pasitikintis Lietuvos teismų sistema ir laukiantis šiame procese teisingumo (interviu anglų kalba žr. apačioje).

Filipinietis nemato nieko bloga, kad byla nagrinėjama Trakuose, kur visi visus pažįsta, o S.Narkevičius, kalbama, yra įtakingas: „Laikai jau yra pasikeitę.“

Nukentėjusiuoju šioje byloje pripažintas A.Hernandezas svarsto prašyti žalos atlyginimo, teismui jis gali pateikti civilinį ieškinį.

VIDEO: Teismas Trakuose dėl filipiniečio užpuolimo
VIDEO: Nukentėjusiojo A.Hernandezo komentaras
Skaityti visus komentarus 89
Komentuoti straipsnį
PRISIMINTI
ATSTATYTI
Pranešti klaidą
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Užpildykite klaidos formą ir išsiųskite
Komentuoti
* - privalomi laukai

Komentaras įrašytas

Naujausi komentrai

Skaityti visus komentarus 89
Komentarų nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Kategorijos pabaiga
Skaitomiausios naujienos
 
Iš pirmų lūpų Twitter

Teniso naujienos