Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Drąsiaus Kedžio dėdė užminė naują mįslę

Giminaičių namas, kurį krėtė policija po Kedžio žūties
TV laidos AKISTATA kadrai / Giminaičių namas, kurį krėtė policija po Kedžio žūties.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Pakaunėje, netoli vietos, kur buvo aptiktas negyvas Drąsius Kedys, gyvenantis jo dėdė Teisutis Markauskas telefonu savo draugei ištarė: „Negaliu kalbėti – turiu problemų.“ Kitą dieną po šio pokalbio buvo rastas bėglio kūnas.

Užvakar apklausdami T.Markauską Kauno rajono kriminalistai primygtinai reikalavo paaiškinti, ką reiškia jo sakinys apie netikėtai iškilusias problemas. Plačiau apie tai rašo „Lietuvos rytas“.

Nuo pat D.Kedžio atpažinimo teisėsaugininkai neslėpė įtariantys, kad bėglį buvo priglaudę giminaičiai.

Šlienaviškiai T.Markauskas ir Jūratė Kulvietienė telefonu kalbėjosi balandžio 16-ąją. Teisėsauga jų klausėsi. D.Kedžio dėdė dabar pareigūnams tvirtino, kad juos sudominęs pokalbis visiškai nesusijęs su žudynėmis Kaune įtariamu giminaičiu.

„Tuo momentu aš gėriau ir negalėjau atvažiuoti automobiliu į Jūratės namus, esančius už kelių kilometrų. Bet nenorėjau jai sakyti, kad esu girtas“, – „Lietuvos rytui“ tvirtino T.Markauskas.

Klausinėjo ir apie degtinę

Trečiadienį ir antradienį Kauno rajono komisariate parodymus davė T.Markauskas, Šlienavoje gyvenantis jo bičiulis Gediminas Valukonis, duktė Rūta Markauskaitė ir jos sugyventinis Audrius Zavišas. Pareigūnai paėmė jų pirštų atspaudus ir mėginius DNR tyrimams.

Antradienio popietę iškart po apklausos į T.Markausko namus sodininkų bendrijoje „Šaltukas“ atvykę tie patys pareigūnai pasiteiravo, ar namuose nėra tuščių butelių. Bet juos iš konteinerio jau buvo paėmę šiukšlių vežėjai. Tyrėjus taip pat domino, kokį alų ir degtinę geria D.Kedžio dėdė.

Išgirdę, kad vyriškis mėgsta „Auksinę“ degtinę, pareigūnai susižvalgė – prie D.Kedžio kūno aptiktas kaip tik šios rūšies nugertas butelis.

Iš šių šlienaviškių namų pareigūnai taip pat išsivežė dantų šepetėlį, televizoriaus nuotolinio valdymo pultelį, patalynės užvalkalus, skutimosi peiliukus, tuščių šampano ir alaus butelių.

Maždaug po dviejų savaičių turėtų išaiškėti, ar ant paimtų daiktų nėra D.Kedžio DNR, pirštų atspaudų.

„Lietuvos ryto“ žiniomis, teisėsauga šiomis dienomis bendravo ir su D.Kedžio drauge, 40 metų kauniete Sigrita Čibirkiene. Likus dviem savaitėms iki žudynių Kaune, ji pardavė verslą, butą ir išvyko dirbti į Angliją.

Moteris grįžo į Lietuvą dar prieš randant D.Kedį. S.Čibirkienė atvyko į vyro laidotuves, tačiau laikėsi nuošaliau nuo jo šeimos.

Kur bėglys apsipirko?

Šiomis dienomis pareigūnai tikrina ir Šlienavos parduotuves. Juos labiausiai domino cigaretės.

Žiūrėdami į prekių kodus sekliai mėgino nustatyti, ar šalia lavono rastas „Marlboro“ pakelis nepriklauso tai pačiai tabako gaminių serijai.

Taip pat aiškinamasi, iš kur įsigytas greta D.Kedžio ant žemės gulėjęs degtinės butelis, šokolado plytelė. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min