Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Dviejų „Honda“ automobilių detektyvas: Lietuvos pasieniečiai sulaikė įtartiną mašiną, Lenkijos – vogtą

Lietuvoje sulaikytas Lenkijoje vogtas visureigis „Honda CR-V“.
Lenkijos valstybės sienos apsaugos tarnybos nuotr. / Lietuvoje sulaikytas Lenkijoje vogtas visureigis „Honda CR-V“.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lazdijų rajone aptiktas likimo valiai paliktas automobilis „Honda Accord“ angliškais numeriais, o netoliese pasieniečiai „ežiais“ stabdė Lenkijoje vogtą visureigį „Honda CR-V“.

Kalvarijos užkardos pasieniečiai Lazdijų rajone aptiko likimo valiai paliktą automobilį „Honda Accord“ angliškais numeriais. Apie šią mašiną kaip įtartiną Lietuvos pasieniečiams pranešė kolegos iš Lenkijos. Jiems pavyko sulaikyti iš paskos „Honda Accord“ važiavusį automobilį „Honda CRV“, kuris buvo pavogtas. 

Penktadienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Lazdijų rinktinės Kalvarijos užkardos pareigūnai iš Lenkijos Seinų užkardos pasieniečių gavo informacijos apie kaimyninėje šalyje, Burbiškių gyvenvietėje, pastebėtą įtartiną automobilį „Honda Accord“. Lenkijos pareigūnai nurodė, kad mašina angliškais numeriais nuvažiavo Lietuvos link, o jie sulaikė iš paskos važiavusį vogtą „Honda CR-V“.

Netrukus Kalvarijos pasieniečiai netoli Lazdijų rajono Buniškių kaimo aptiko „Honda Accord“.

Mašinos vairuotojas buvo pasišalinęs.

Automobilis saugomas Lazdijų rinktinėje. Šio padalinio pareigūnai aiškinasi, ar mašina nėra vogta.

Paskui šį „Honda Accord“ Lenkijoje link Lietuvos važiavo ir „Honda CR-V“ lenkiškais numeriais.

Kaip praneša Lenkijos pasieniečiai, jo vairuotojas nepakluso reikalavimui sustoti, todėl ant kelio buvo patiesta priverstinio stabdymo juosta, vadinamasis „ežys“. Jį pervažiavęs „Honda CR-V“ vairuotojas pradurtomis padangomis nuriedėjo dar kelis šimtus metrų ir pabėgo iš sustojusio automobilio.

Lenkijos pasieniečiai išsiaiškino, kad „Honda CR-V“, verta 70 tūkst. zlotų, buvo neseniai pavogta. Buvo išlaužta jos užvedimo spynelė.

Tikrasis mašinos savininkas apie tai dar nieko nežinojo ir nebuvo kreipęsis į teisėsaugininkus dėl vagystės. Kad jo automobilis buvo varytas į Lietuvą, lenkas sužinojo tik iš savo šalies pasieniečių, pasakojama VSAT Viešųjų ryšių skyriaus viršininko Giedriaus Mišučio parengtame ir pirmadienį išplatintame pranešime.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min