Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Į Kuką šaudęs įtariamasis buvo girtas kaip pėdas (nuotraukos, papildyta 12.29 val.)

Įvykio vietoje iš Laisvės al. pusės
Eriko Ovčarenko/15min.lt nuotr. / Įvykio vietoje iš Laisvės al. pusės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Policija praneša, kad antradienio vakarą kulkomis Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetą suvarpęs įtariamasis buvo visiškai girtas. Per įvykio vietos apžiūrą jo bute rasti net penki teisėtai laikomi šaunamieji ginklai. Nužudymo motyvas kol kas nežinomas.

Kaip trečiadienį pranešė Policijos departamentas, po nužudymo sulaikytam ir į policijos komisariatą nuvežtam įtariamajam Valdemarui Labanauskui (gim. 1957 m.) nustatytas 2,7 promilės girtumas. Jis net nebuvo dorai apklaustas.

Įtariamasis 48 val. uždarytas į areštinę, vėliau bus sprendžiamas klausimas dėl jo tolesnio suėmimo.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Apžiūrint V.Labanausko butą Laisvės al. virš Kauno centrinio knygyno, kuriame antradienį apie 19.30 val. buvo nušautas Algirdas Žemaitis (gim. 1958 m.), pravarde Kukas, policija atkreipė dėmesį į tai, kad prieš nusikaltimą čia buvo girtaujama. Per kraujo praliejimu pasibaigusias išgertuves namuose buvo ir V.Labanausko žmona.

Per nusikaltimo vietos apžiūrą, trukusią kelias valandas, policija bute rado net penkis teisėtai laikomus šaunamuosius ginklus. Du pistoletai V.Labanauskui buvo išduoti savigynai, trys šautuvai – medžioklei. Pirminiais duomenimis, Kukas nušautas iš pistoleto, tačiau iš kurio, dar tikslinama.

Teismo medicinos ekspertai apžiūrėję nušautojo kūną policijai sakė, kad kulkomis suvarpyta visa kairė pusė – krūtinė, juosmuo, šlaunis.

Kaip 15min.lt jau skelbė, antradienio vakarą Kauno centre esančiame bute nušautas Kauno nusikalstamo pasaulio autoritetas, priskiriamas senajai „daktarų" gaujos gvardijai, Algirdas Žemaitis dar rudenį už turto prievartavimą buvo nuteistas porą metų kalėti. Tačiau jis nuosprendį apskundė ir šis nespėjo įsiteisėti. Todėl Kukas skundo nagrinėjimo laukė laisvėje.

„Nebūtų apskundęs nuosprendžio, sėdėtų sau zonoje, būtų ir šiandien gyvas", – 15min.lt sakė viešumo nenorintis vienas pareigūnas.


Žiūrėti didesnį žemėlapio vaizdą

Į Kuką kelis kartus buvo kėsintasi, tačiau likimas vis būdavo maloningas, jis buvo net sprogdintas, bet kiekvieną kartą A.Žemaičiui viskas baigdavosi laimingai.

A.Žemaitis yra vienas iš kelių „daktarų“ gaujos atstovų, išvengusių kruvinų skerdynių restorane „Vilija" 1993 m. Tąkart prieš pat žudynes Henrikas Daktaras iš kabineto, kuriame vėliau buvo nušauti keli žmonės, išsivedė savo artimiausius pagalbininkus, tarp jų ir Kuką.

Pats H.Daktaras šiuo metu slapstosi, paskelbta jo paieška.

Papildyta 12.29 val.: Su savivaldybe sutartį turinčios laidojimo paslaugų bendrovės „Praradimas“ darbuotojai, iškviesti į antradienį vakare įvykdyto nusikaltimo vietą, A.Žemaičio kūną, kriminalistų įdėtą į maišą, išvežė į centrinį laikinosios sostinės morgą, esantį Perlojo gatvėje, Panemunėje.

Anot „Praradimo“ atstovų, kai savo darbą atliks medicinos ekspertai, velionio kūną šarvoti ir laidoti iš morgo paims žmonos pasirinkta laidojimo paslaugų bendrovė.

„Praradimo“ darbuotojai tvirtino, jog velionio žmona nesiveržė vykti kartu į morgą.

„Bet jeigu ir būtų bandžiusi, mes tokių dalykų neleidžiame“, – patikino laidojimo paslaugų bendrovės darbuotojai, neslepiantys, jog policijos pareigūnai jų paprašė laikyti liežuvį už dantų ir niekam apie žudynių vieta tapusiame bute išvystus vaizdus nieko nepasakoti.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min