Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilgojo savaitgalio gaisruose žuvo net septyni žmonės

Įvykio vietoje
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Ugniagesiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad šį ilgąjį šventinį savaitgalį Lietuvoje kilo 120 gaisrų, kuriuose žuvo septyni žmonės ir penki buvo traumuoti. Ugniagesiai dar atliko 70 kitų gelbėjimo darbų ir išgelbėjo juose aštuonis gyventojus.

Gruodžio 23-iosios vakarą Marijampolėje, Sporto ir Vasaros  gatvių sankryžoje užsiliepsnojo čia esantis automobilių garažas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna, ugnis buvo persimetusi ir į gretimą garažą. Gaisro metu sudegė pirmasis garažas, o gaisravietėje buvo rastas smarkiai apdegęs žmogaus kūnas. Jo tapatybė nustatinėjama, o gaisro priežastys irgi aiškinamos.

Dar vienas gaisras tą vakarą galėjo pasibaigti tragiškai Šiauliuose, Vilniaus gatvėje, kur iš daugiabučio namo buto veržėsi dūmai. Atskubėję ugniagesiai išlaužė buto duris ir iš uždūmintų patalpų išnešė smalkėmis apsinuodijusį 69 metų vyrą. Iškviesti medikai jį išvežė į ligoninę. Kambaryje apdegė sofa lova.

Gruodžio 24-osios, Kūčių, vakarą Kaune, P.Dovydaičio gatvėje, gaisras kilo dviejų aukštų daugiabučio namo bute. Per gaisrą šiame bute apdegė sofa lova ir namų apyvokos daiktai, aprūko kambarys. Šalia namo buvo rastas dūmais apsinuodijęs 26 metų vyras, kurį greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į Kauno klinikas. Gaisro priežastis nustatinėjama.

Gruodžio 25-ąją, pirmąją Kalėdų dieną,  ugniagesiai gavo pranešimą, kad Klaipėdos rajono Žiaukų kaime, sodų bendrijoje ,,Šernai”, ankstų rytą sodo namelyje kilo gaisras, kurį užgesino patys gyventojai. Per gaisrą apdegė tik sofa lova, aprūko siena, o gaisravietėje buvo rastas 51 metų vyro kūnas. Įvykis tiriamas.

Daugiau pagalbos skambučių gelbėtojai sulaukė pirmosios Kalėdų dienos vakarą. Kauno Veiverių gatvėje esančiame daugiabučiame name neatsargiai elgiantis prie kūrenamos krosnies užsidegė sukrautos šiukšlės ir sendaikčiai. Iškviesti ugniagesiai su kvėpavimo apsaugos aparatais pateko į uždūmintas patalpas ir išnešė į lauką be sąmonės 64 metų vyrą, kurį medikai išvežė į ligoninę.

Du tragiški gaisrai tą vakarą kilo Šalčininkų rajone. Baltosios Vokės kaime užsidegė ūkinis pastatas. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pastatas jau degė atvira liepsna. Apmalšinę liepsnas ugniagesiai gaisravietėje rado žuvusios 57 metų moters kūną. Ugnis dar nudegino pastato stogą, išdegė viduje buvęs turtas. Nelaimės aplinkybės aiškinamos.

Kitas gaisras tą vakarą kilo Šalčininkuose, Vilniaus gatvėje, kur užsidegė gyvenamasis namas. Per gaisrą išdegė namo vidus, o gaisravietėje buvo rastas be sąmonės 52 metų vyras, kurį greitosios medicinos pagalbos darbuotojai išvežė į ligoninę. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

O skaudžiausias šių šventinių dienų gaisras kilo pirmadienį, antrąją Kalėdų dieną, Molėtų rajono Arnionių Pirmajame kaime, kur užsidegė A. ir G.Š. gyvenamasis namas. Ugniagesiai žinią apie gaisrą gavo apie pusę penkių ryto. Jau po 10 min. pirmasis ugniagesių automobilis buvo gaisro vietoje, tačiau medinis pastatas jau degė atvira liepsna, o stogas buvo sukritęs. Apgesinę ugnį, gelbėtojai gaisro vietoje rado 3 smarkiai apdegusius žmonių kūnus. Manoma, kad tai du broliai, namo šeimininkai, bei jų to vakaro svečias, kurio tapatybė nustatinėjama. Per gaisrą namas ir jame buvę namų apyvokos daiktai sudegė. Nelaimės priežastys nustatinėjamos. Beje, šioje sodyboje anksčiau jau ne kartą buvo kilęs gaisras, kurį spėdavo užgesinti Molėtų rajono ugniagesiai. Šį kartą ugnis pasiglemžė trijų žmonių gyvybes.

Dar vienas tragiškas gaisras kilo naktį iš pirmadienio į antradienį Mažeikių rajono Domėnų kaime, kur užsiliepsnojo taip pat gyvenamasis namas. Ir čia ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, ugnis siautėjo visame pastate. Per gaisrą sudegė medinis pastatas, o gaisravietėje buvo rastas apdegęs apie 70 metų vyro kūnas. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min