Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ilgojo savaitgalio gaisruose žuvo vienas žmogus

Gaisras
Kęstučio Vanago/BFL nuotr. / Gaisras
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas informuoja, kad praėjusį ilgą šventinį savaitgalį Lietuvoje kilo 107 gaisrai, kuriuose vienas žmogus žuvo ir trys buvo traumuoti. Ugniagesiai dar atliko 54 kitus gelbėjimo darbus ir išgelbėjo juose septynis piliečius.

Šeštadienio vakarą tragiškas gaisras kilo Vilniuje, L.Asanavičiūtės gatvėje esančiame daugiabučio namo bute. Čia virtuvėje ant elektrinės viryklės apdegė verdamos bulvės. Iškviesti ugniagesiai iš uždūminto buto išnešė du smalkėmis apsinuodijusius vyrus. Atvykę medikai konstatavo 52 metų buto šeimininko mirtį, o kitas 35 metų apsinuodijęs vyras buvo išvežtas  ligoninę.

Sekmadienio vakarą dar vienas gaisras kilo Vilniuje, Naugarduko gatvėje esančiame bute. Atskubėję ugniagesiai rado kambaryje smilkstantį čiužinį. Gelbėtojai iš buto išvedė dūmais apsinuodijusį pilietį, kurį medikai išvežė į ligoninę. Įvykis tiriamas.

Pirmadienį pavakary Vilniaus rajono Ašmenėlės kaime gaisras kilo A.K. name. Ugnis buvo užgesinta dar iki ugniagesių atvykimo. Apdegė grindys ir lovos čiužinys. Iš namo buvo išneštas sergantis 61 metų vyras, kuris dėl apsinuodijimo dūmais buvo išvežtas į gydymo įstaigą. Gaisro aplinkybės tikslinamos.

Dar vienas žmogus buvo išgelbėtas per gaisrą, kuris kilo pirmadienį vakare Šiaulių rajono Romučių kaime esančiame V.A. bute. Per gaisrą apdegė sofa lova, lango rėmas, išdužo stiklas, o kaimynai iš uždūminto buto išvedė jo šeimininką.

Ugnis savaitgalį niokojo ir daugiau gyvenamųjų būstų. Štai sekmadienio vakarą Zarasų rajono Užtiltės kaime užsiliepsnojo V.V. gyvenamasis namas. Ugniagesiams atvykus į gaisro vietą, medinis pastatas jau degė atvira liepsna. Per gaisrą sudegė namo stogas, perdengimas, apdegė sienos, išdegė vidus. Gaisro priežastys nustatinėjamos.

Taip pat sekmadienio vakarą Lazdijų rajono Gegutės kaime užsidegė S.Z. gyvenamasis namas. Gaisro metu išdegė namo vidus, sudegė namų apyvokos daiktai. Ugnis buvo greitai užgesinta. Paryčiais vėl buvo gautas pranešimas apie degantį tą patį namą. Šįkart ugnis spėjo išdeginti namo stogą ir jo konstrukcijas. Įtariama, kad pastatas buvo padegtas. Įvykis tiriamas.

Naktį iš pirmadienio į antradienį Jonavoje, Ruklos gatvėje, gaisras kilo viešbutyje kavinėje ,,Aušrinė’. Kai ugniagesiai atvyko į gaisro vietą, pro išdaužtą langą veržėsi dūmai, o viduje šeimininkavo ugnis. Gaisro metu išdegė personalo koridoriaus arkos medinė apdaila bei degiu skysčiu aplieti baldai. Čia taip pat įtariamas padegimas. Įvykis tiriamas.

Komentarai
Šioje istorijoje Statistika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min