Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Po dramatiškų lenktynių su upės tėkme ugniagesiai Vilniaus centre iš Neries ištraukė vyriškį (papildyta 19.59 val.)

Ugniagesiai A.Goštauto g.
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Ugniagesiai A.Goštauto g.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vilniaus ugniagesiai operatyviai šeštadienio vakarą jau sutemus upėje surado srovės nešamą žmogų. Didelėmis ugniagesių ir medikų pastangomis jį pavyko atgaivinti, gydytojai nelaimėlį nuvežė į ligoninę.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Policija ir greitoji pagalba A.Goštauto gatve skuba į Įvykio vietą
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Policija ir greitoji pagalba A.Goštauto gatve skuba į Įvykio vietą

Kaip informavo Bendrasis pagalbos centras, šeštadienį apie 18.42 val. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad nuo Liubarto tilto nušoko žmogus.

Į įvykio vietą išsiųstos priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, informacija apie įvykį perduota Vilniaus apskrities vyriausiajam policijos komisariatui ir Vilniaus miesto greitosios medicinos pagalbos stočiai.

Po kiek laiko, apie 18.56 val., atskubėję ugniagesiai srovės nešamą žmogų surado ir ištraukė į krantą.

Papildyta 19.19 val.: Gavę pranešimą apie nuo tilto nušokusį žmogų, ugniagesiai vieną gelbėtojų automobilį pasiuntė į įvykio vietą, o narai nuskubėjo prie Žvėryno pėsčiųjų tilto į Vingio parką, kur, kaip buvo tikimasi, srovė neilgai trukus atneš kūną.

Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Policija ir greitosios pagalbos medikai įvykio vietoje A.Goštauto g.
Andriaus Vaitkevičiaus/15min.lt nuotr./Policija ir greitosios pagalbos medikai įvykio vietoje A.Goštauto g.

Į įvykio vietą A.Goštauto g. buvo pasiųsti ir policijos patruliai bei greitosios pagalbos medikai.

Gelbėtojus A.Goštauto g. pasitikę įvykio liudininkai tvirtino matę, kaip srovė žmogų nunešė  Vilgio parko link. Ugniagesiai pajudėjo į tą pusę, pakeliui apžiūrinėdami upės tėkmę.

Nors jau buvo tamsu, gelbėtojai ties upės vingiu, toje vietoje, kur Geležinio vilko g. kylą į kalną ir artėja prie Vingio parko, vandenyje pamatė srovės nešamą žmogų. Ugniagesiams pavyko jį sučiupti ir partempti į krantą.

Gelbėtojai iš karto pradėjo daryti dirbtinį kvėpavimą. Upės šlaitai toje vietoje labai statūs, slidūs. Todėl medikai prie iš vandens ištraukto žmogaus nusileisti negalėjo.

Po kiek laiko grupelė ugniagesių iš vandens ištrauktą žmogų stačiu šlaitu pradėjo sunkiai  gabenti į viršų prie greitosios pagalbos automobilio.

Papildyta 19.59 val.: Po beveik valandą trukusių dramtiškų veiksmų, siekiant išgelbėti vyro gyvybę, didelėmis ugniagesių ir medikų pastangomis žmogų pavyko atgaivinti. Apie 19.53 val. geitosios pagalbos automobilis, įsijungęs sireną ir švyturėlius, jį skubiai išgabeno į ligoninę.

Tuo tarpu policijos patruliai, apklausę įvykio liudininkus patikslino, kad žmogus upėje atsidūrė ne nušokęs nuo tilto, o nuslydęs nuo ledo lyties. Liudininkai teigia matę vyrą pavojingai stovintį ant ledo lyties Neries pakrantėje. Žmonės pasidomėjo, ar vyriškiui viskas gerai. Šis spėjo pasakyti,kad šioje vietoje nuskendo jo tėvas ir iškarto nuslydo į vandenį.

Pasak pareigūnų, vyriškiui galėtų būti 45-55 metai, jo tapatybė kol kas nenustatyta.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min