Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Iš Prancūzijos išsiųstą vyrą Lietuvos pasieniečiai grąžino atgal

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Į Vilnių atskraidintą vyrą Prancūzijos pareigūnams teko išsigabenti atgal į savo šalį, nes Lietuvos pasieniečiai neįsileido šio asmens su suklastotais dokumentais.

Apie vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus oro uoste nusileidusiame lėktuve, skridusiame iš Paryžiaus per Frankfurtą, buvo ir du Prancūzijos pareigūnai. Jie atlydėjo iš savo šalies išsiųstą vyrą, turėjusį esą 30-mečiui vilniečiui išduotus lietuviškus asmens tapatybės kortelę ir vairuotojo pažymėjimą.

Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Vilniaus rinktinės Vilniaus oro uosto užkardos pasieniečiai nustatė, kad abu šie dokumentai yra suklastoti. Prancūzijos pareigūnams, kurie manė į Lietuvą atskraidinę jos pilietį, tai buvo staigmena.

VSAT pareigūnų apklausiamas deportuotasis, nemokantis lietuviškai, prisistatė esąs 32-ejų Rusijos piliečiu. Jo pasieniečiai neįleido į Lietuvą.
 

Abu prancūzai ir jų atlydėtas vyras Vilniaus oro uosto užkardos patalpose prabuvo iki šeštadienio popietės. Apie 14 val. neįleistasis ir Prancūzijos pareigūnai išskrido iš Lietuvos atgal į Prancūziją per Frankfurtą.

Suklastotus dokumentus pasiliko VSAT pareigūnai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min