Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Išžaginimu greitosios automobilyje apkaltintas medikas pažėrė fantastinių pasiteisinimų

K.Stasaitis
LNK laidos stop kadras / K.Stasaitis tikina esąs nekaltas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Teismo laukiantis Kęstutis Stasaitis viešai išplėtojo gynybos versiją: esą tą vakarą į darbą jis ėjo ką tik pasimylėjęs su savo partnere, spermos buvo likusios ant jo piršto po žiedu, o sužeistoji pacientė pati čiupo jo ranką ir priglaudė prie intymiausios vietos.

Kaip jau pasakojo 15min.lt, pernai lapkritį Vilniaus policijos pareigūnai sulaikė du Vilniaus miesto greitosios medicinos pagalbos stoties darbuotojus: vairuotoju dirbantį Janą Andžejų Borkovskį (gim. 1947 m.) ir bendruomenės slaugytoją K.Stasaitį (gim. 1973 m.). Jie abu įtarti sužalotos aštuoniolikmetės merginos, kurią vežė į ligoninę, išžaginimu. Nusikaltimas galėjo būti įvykdytas greitosios pagalbos automobilyje.

Mergina traumą patyrė spalio 23-iosios vakarą. Vėliau ji savo pareiškime policijai nurodė, kad išžaginta buvo apie 1 valandą nakties.

Į policiją ji kreipėsi vos paleista iš ligoninės – spalio 24 dieną apie 6 valandą ryto.

Merginos kaltinimus greitosios darbuotojams sutvirtino ekspertų išvados: jos organizme rasta abiejų vyrų spermos pėdsakų. Teigiama, jog J.A.Borkovskis netgi prisipažino padaręs nusikaltimą.

K.Stasaitis kategoriškai tai neigia, tačiau jo mobiliajame telefone rastos pacientų nuotraukos pareigūnams sukėlė įtarimų, jog pasiskundusi vilnietė gali būti ne vienintelė, nukentėjusi greitosios pagalbos „seksomobilyje“.

Teismas leido abu įtariamuosius suimti trims mėnesiams.

LNK laidos stop kadras/Įtariamojo mediko mama V.Stasaitienė.
Įtariamojo mediko mama V.Stasaitienė.

Pacientė pati kartojo „noriu“?

Teismo laukiantis 36 metų K.Stasaitis kreipėsi į LNK televizijos laidos „Apibus sienos“ kūrėjus ir bandė viešai pasiteisinti.

Medikas pasakojo nustatęs pacientei žemą kraujospūdį, todėl pakėlęs jos kojas ir pakišęs po jomis krepšį.

„Tuo atveju į mums leistiną veną, kuri yra kirkšnies dalyje, mes galime statyti lašelinę. Atsegu diržą, man bandant tas kelnes patraukti, ten ir sijonukas... Jos tas judesys – kaip ir pati dar padeda su rankomis tas kelnes pastumti“, – laidoje nerišliai pasakojo K.Stasaitis.Jei toks noras būtų, jeigu turėčiau kokių nors nukrypimų – juk pas ją pačią buvo prezervatyvas! Aš, turėdamas savo partnerę, nerizikuočiau su bet kuria moterimi, kurios aš nepažįstu. Nesiryžčiau šito kontakto turėti“, – per televiziją kalbėjo K.Stasaitis.

Medikas aiškino, kad netrukus įstatė lašelinės kateterį į kairę ranką, todėl kirkšnys tapo nereikalingos. „Aš bandau jai užtraukti kelnes – jinai bando pasipriešinti!“ – tikino greitosios darbuotojas.

K.Stasaitis dar pridūrė: „Netoli ligoninės ji vis tiek aiškina „noriu“, kažką tokio. Aš nesupratau, sakau, gal jai skauda pilvą. Ji sako: „Duok ranką.“ Aš jai ranką duodu, ji kiša tarp kojų ir sako: „Noriu dar.“

„Aš – ne robotas, negaliu susijaudinti per minutę“

„Gal tam seneliui kartais galva susisuko?! Tai kodėl mūsų vaikas tokį stresą dabar patiria? O čia vis dėlto 62-ejų. O gal jis pagalvojo: „Na, ir velniop! Ar negali būti taip? Aš žinau, gali būti tokių atvejų. Jeigu ji buvo girta, gal jis pasinaudojo ja“, – „Abipus sienos“ kalbinama įtariamojo motina Vida Stasaitienė aiškino, kad vairuotojas galbūt ir galėjo padaryti nusikaltimą, o jaunasis gydytojas – tikrai ne.

Ji aiškino, kad jos sūnus Kęstutis yra „jaunas ir gražus žmogus“, o tų merginų „dabar visur yra daugiau negu tų berniukų“.

„Jeigu į merginą pažiūrėtum, na, nežinau, kam galėtų susijaudinimą sukelt. Kad ir kaip būtų, fiziologiškai aš – ne robotas, negaliu susijaudinti per minutę dvi. Ir dar dirbdamas, ir dar pajusti tą patį orgazmą“, – tikino K.Stasaitis.

Jis kažkodėl prisiminė tvarką armijoje, kur liepiama per 45 sekundes nusirengti arba per tiek pat laiko apsirengti. Kaip laikas, skirtas kareiviškai aprangai nuo galvos iki kojų užsivilkti, susijęs galimybėmis išžaginti bėjėgę pacientę, supranta, ko gero, tik pats Kęstutis. „Lygiai tas pats merginą nurengt ir aprengt tam tikras kūno vietas – sudėjus jau iškrinta kiek laiko. Tada klausimas – kada aš dirbau?“ – aiškino medikas, tarsi greitosios ekipažas neturėjo nė vienos laisvos minutėlės.

Aiškina, kad naudotų prezervatyvą

LNK laidos stop kadras/Įtariamojo mediko tėvas Robertas Stasaitis.
LNK laidos stop kadras/Įtariamojo mediko tėvas Robertas Stasaitis.

Kaip K.Stasaičio fiziologinių skysčių galėjo atsidurti nukentėjusiosios organizme? „DNR – čia dar ne viskas. DNR praktiškai yra seilės. Dirbame be kaukės – gali užtikšti“, – tikino medikas ir pridūrė net neturėjęs minčių santykiauti su paciente.

„Jei toks noras būtų, jeigu turėčiau kokių nors nukrypimų – juk pas ją pačią buvo prezervatyvas! Aš, turėdamas savo partnerę, nerizikuočiau su bet kuria moterimi, kurios aš nepažįstu. Nesiryžčiau šito kontakto turėti“, – per televiziją kalbėjo K.Stasaitis.

Jį kalbinantis laidos žurnalistas teiravosi, ar tą vakarą medikas juto sekso alkį. „Ne. Galima sakyti, aš kaip tik buvau pasisotinęs. Prieš šitą iškvietimą buvau turėjęs kontaktą su drauge. Bet aš jos paviešinti nenorėjau“, – atsakė pašnekovas.

K.Stasaitis sąmonės srautu plėtojo mintį: „Kada buvo rankos užkišimas, kai ji pati užkišo, gal tai apžiūros metu – ant savo kairės rankos žiedą turėjau, nešiojau, kurio dabar, aišku, neturiu. Galbūt tai buvo likę kažkiek to, kas... Pačiam gali būti suvokiama, kad galbūt pėdsakų kažkiek...“

Kitaip tariant, medikas plėtojo teoriją, jog po žiedu galėjo likti spermos po sueities su paslaptingąja partnere.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min