Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Marijampolės pataisos namuose – nepavykę neleistinų siuntinių perdavimai

Pareigūnai tikrindami perduotus daiktus sportinių batų paduose rado vieną paketėlį su tabletėmis bei keturis paketėlius su žalsvai rusvos spalvos augalinėmis medžiagomis, kaip įtariama narkotinėmis medžiagomis.
Kalėjimų departamento nuotr. / Pareigūnai tikrindami perduotus daiktus sportinių batų paduose rado vieną paketėlį su tabletėmis bei keturis paketėlius su žalsvai rusvos spalvos augalinėmis medžiagomis, kaip įtariama narkotinėmis medžiagomis.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 26 d., apie 13.10 val., į Marijampolės pataisos namus pasimatyti su sūnumi J. P. atvyko tėvas A. P. Tėvas norėjo ne tik pasimatyti su sūnumi, bet ir perduoti rūbų siuntinį.

Pareigūnai tikrindami perduotus daiktus sportinių batų paduose rado vieną paketėlį su tabletėmis bei keturis paketėlius su žalsvai rusvos spalvos augalinėmis medžiagomis, kaip įtariama narkotinėmis medžiagomis. Minėtas asmuo buvo sulaikytas ir perduotas Marijampolės VPK pareigūnams, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 260 str.

Balandžio 27 d., apie 8.45 val., į Marijampolės pataisos namų gamybinę zoną iš Stoties gatvės nenustatyti asmenys su savadarbe suslėgto oro patranka įšovė paketą. Į įvykio vietą nuskubėję Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnai paketą, kuriame buvo 4 mobilaus ryšio telefonai, 5 SIM kortelės bei du mobilių telefonų krovikliai, rado ant sandėlių stogo. Paketus įšovusieji asmenys nustatinėjami. Pasak Marijampolės pataisos namų pareigūnų, šovę asmenys pridarė žalos ir elektros tinklams, kadangi iššautas paketas kliudė gatvės apšvietimo laidus ir vieną iš jų nukirto.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min