Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kaip priversti nuteistuosius domėtis kryžiažodžių žurnalais?

Įkalinimo įstaigos tvora
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Įkalinimo įstaigos tvora
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kybartų pataisos namų pareigūnai kovoja su įstatymų pažeidėjais. 2011 m. sausio 10 d. Kybartų pataisos namų Apsaugos ir priežiūros skyriaus pareigūnės, tikrindamos 6–tojo būrio nuteistajam M. S. gim. 1982 atsiųstą spaudos paketą, ten buvusiame kryžiažodžių žurnale pastebėjo išmirkytus ir išdžiovintus popieriaus lapus, nuo kurių sklido aštrus kvapas. Įtariama, kad rastame pakete gali būti narkotinė ar psichotropinė medžiaga.

Sausio 13 d. Kybartų pataisos namuose buvo patikrintas 6 – to būrio nuteistojo A. M., gim. 1984, vardu gautas drabužių siuntinys. Siuntinyje sportinių batų viduje, pareigūnės aptiko du medžiaginius paketėlius, kuriuose buvo šviesios spalvos biri medžiaga. Įtariama, kad rastuose paketuose gali būti narkotinė ar psichotropinė medžiaga.

Dėl abiejų atvejų Kybartų pataisos namų Vidaus tyrimų skyrius pradėjo ikiteisminius tyrimus pagal LR BK 260 str. 2 d.

2010 metais Kybartų pataisos namų Vidaus tyrimų skyrius dėl narkotinių medžiagų disponavimo ir platinimo buvo pradėjęs 17 ikiteisminių tyrimų, iš kurių net 15 užkardant narkotinių psichotropinių medžiagų patekimą į pataisos namus. 5 ikiteisminiai tyrimai buvo pradėti dėl asmenų atvykusių į ilgalaikius ar trumpalaikius pasimatymus pas nuteistuosius.

Kalėjimų departamento 2011 m. sausio 14 d. duomenimis Kybartų pataisos namuose yra laikomi 408 suimti ir nuteisti asmenys.

Komentarai
Šioje istorijoje Kryžiažodis
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min