Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Kalėdų naktį Vilniuje pasmaugtos auskarų vėrimo meistrės nužudymu įtariamas baro administratorius veržiasi į laisvę

Smurtas šeimoje
Wordpress.com nuotr. / Smurtas šeimoje. Asociatyvinė nuotrauka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Teismas sprendžia, ar mylimosios nužudymu Vilniuje įtariamas „Gringo Pub“ administratorius Karolis Jakelevičius, kol vyksta ikiteisminis žmogžudystės aplinkybių tyrimas, pagrįstai laikomas areštinėje.

Teisėsaugos atstovai nebuvo paviešinę, o ir žiniasklaida iki šiol nieko neskelbė apie baisų kalėdinę naktį Vilniuje įvykdytą nusikaltimą. Sostinės centre esančiame bute buvo pasmaugta jauna moteris.

Įtarus bendraamžės nužudymu, netrukus buvo sulaikytas jos mylimasis, „Gringo Pub“ administratorius 26 metų Karolis Jakelevičius. Teismas leido jį suimti, tačiau kaltę neigiantis įtariamasis veržiasi į laisvę.

Pasmaugta rankomis

15min.lt žiniomis, žmogžudystė įvykdyta pirmosios Kalėdų dienos naktį, gruodžio 25-osios paryčiais.

Maždaug 5 val. apie negyvą vilnietę Mildą S., kuri viename salone dirbo auskarų vėrimo meistre, pranešė pats įtariamasis. Tyrėjai iš karto nustatė, kad jauna moteris buvo uždusinta rankomis.

Įtarus bendraamžės nužudymu, netrukus buvo sulaikytas jos mylimasis, „Gringo Pub“ administratorius 26 metų Karolis Jakelevičius.

Pareigūnai taip pat išsiaiškino, kad pastaruoju metu poros santykiai buvo pašliję. Nustatyta, kad Milda su Karoliu vėlų Kūčių vakarą buvo naktiniame klube. Gali būti, kad būtent ten paaštrėjo konfliktas.

Bylos duomenimis, mergina tą vakarą su kažkuo bendravo internete, o netrukus viena išėjo iš klubo. Vaizdo kameros užfiksavo, kaip vėliau iš klubo išėjo ir K.Jakelevičius.

Veržiasi į laisvę

Sulaikytam įtariamajam dėl žmogžudystės tądien budėjęs Vilniaus miesto apylinkės teismo teisėjas Jonas Ivanauskas leido taikyti griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą. Teismas atsižvelgė į prokuratūros argumentus, kad asmuo gali bėgti, slėptis nuo pareigūnų, be to, aktyviais veiksmais trukdyti aiškintis nužudymo aplinkybes.

Nustatytas mėnesio suėmimo terminas. Tačiau K.Jakelevičius ikiteisminio tyrimo teisėjo nutartį apskundė, kaip nepagrįstą ir neteisėtą.

Įtariamojo ir jo gynėjo skundą trečiadienį išnagrinėjo aukštesnės instancijos Vilniaus apygardos teismas. Neviešame posėdyje abiejų šalių argumentus dėl šios apeliacijos išklausiusi teisėja Jurgita Mačionytė sprendimą planuoja skelbti jau ketvirtadienį.

Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min