Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

​Karališkas kyšis Vilniaus policininkams: su organizuotu nusikalstamumu siejamas vyriškis siūlė 40 000 litų

Per operaciją rastos narkotinės medžiagos
Policijos departamento nuotr. / Per operaciją rastos narkotinės medžiagos
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ketvirtadienio vakarą sostinėje sulaikytas romų tautybės pilietis, siejamas su organizuotu nusikalstamumu ir įtariamas neteisėta narkotinių medžiagų apyvarta itin stambiu mastu. Siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės ir sulaikymo, 45 metų vyras pasiūlė pareigūnams fantastinio dydžio kyšį.

Ketvirtadienį, apie 21 val. 50 min., Vilniuje, Savanorių pr., automobilių stovėjimo aikštelėje, sulaikytas 44-erių čigonų tautybės asmuo A.B., pas kurį namuose, Savanorių pr., asmens kratos metu rasta ir paimta apie 120 g narkotinės medžiagos heroino, auksinė grandinėlė bei žiedas su deimantais.

Paaiškėjo, kad šis pilietis yra siejamas su organizuotu nusikalstamumu ir įtariamas neteisėta narkotinių medžiagų apyvarta itin stambiu mastu.

Jis ir dar šeši romų tautybės piliečiai, taip pat siejami su organizuotu nusikalstamumu ir įtariami neteisėta narkotinių medžiagų apyvarta itin stambiu mastu, sulaikyti Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos ir Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnų organizuotos plataus mąsto policinės operacijos metu.

Pas sulaikytuosius rasta virš 4,5 kg heroino, kitų tyrimui reikšmingų daiktų.

Už tokią nusikalstamą veiką LR baudžiamasis kodeksas numato laisvės atėmimo atsakomybę nuo 10 iki 15 metų. 

Siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės ir sulaikymo, A.B. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnams siūlė 40 000 litų kyšį, taip pat auksinę grandinėlę ir žiedą su deimantais.

Įtariamasis uždarytas į areštinę, rašoma penktadienį Policijos departamento atstovų paviešintame pranešime.

Pradėti ikiteisminiai tyrimai dėl narkotikų bei dėl bandymo papirkti valstybės tarnautojus.

Pareigūnu teigimu, sunaikintas dar vienas narkotikų tiekimo kanalas į Vilniaus čigonų taborą ir sostinę. Procesiniai veiksmai tęsiami, sprendžiama dėl sulaikytųjų suėmimo.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min